Hudba:
Jeff RussoHrají:
Sonequa Martin-Green, Doug Jones, Anthony Rapp, Wilson Cruz, David Ajala, Blu del Barrio, Mary Wiseman, Chelah Horsdal, Tara Rosling, Oded Fehr, Shawn Doyle (více)Epizody(13)
-
Kobayashi Maru (S04E01)
-
Anomálie (S04E02)
-
Zvolte si život (S04E03)
-
Vše je možné (S04E04)
-
Exempláře (S04E05)
-
Zlá bouře (S04E06)
-
Spojíme se? (S04E07)
-
Vabank (S04E08)
-
Rubikon (S04E09)
-
Galaktická bariéra (S04E10)
-
Rosetta (S04E11)
-
Druh 10-C (S04E12)
-
Návrat domů (S04E13)
Hrají
David Cronenberg
Kanada
Nejlepší seriály:
Alias Grace (2017) (seriál)
Alias (2001) (seriál)
Happy Town (2010) (seriál)
Hiro Kanagawa
Japonsko
Nejlepší seriály:
Šógun (2024) (seriál)
Zločin (2011) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Ronnie Rowe
Nejlepší seriály:
Expanze (2015) (seriál)
Kimova večerka (2016) (seriál)
Agresivní virus (2014) (seriál)
Bill Irwin
USA
Nejlepší seriály:
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Zapadákov (1990) (seriál)
Kauza Theranos (2022) (seriál)
Sonja Sohn
USA
Nejlepší seriály:
The Wire - Špína Baltimoru (2002) (seriál)
Godfather of Harlem (2019) (seriál)
Původní (2013) (seriál)
Daniel Kash
Kanada
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Hvězdy týmu (2003) (seriál)
Rachael Ancheril
Nejlepší seriály:
Dark Matter (2015) (seriál)
Chucky (2021) (seriál)
Star Trek: Discovery (2017) (seriál) - herec, a.z.
Raven Dauda
Kanada
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Orphan Black (2013) (seriál)
Rodrigo Fernandez-Stoll
Kanada
Nejlepší seriály:
Co děláme v temnotách (2019) (seriál)
Zpátky do práce (2017) (seriál)
Kimova večerka (2016) (seriál)
Avaah Blackwell
Kanada
Nejlepší seriály:
Star Trek: Podivné nové světy (2022) (seriál)
Star Trek: Short Treks (2018) (seriál)
12 opic (2015) (seriál)
David Sobolov
Kanada
Nejlepší seriály:
Daredevil (2015) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Katherine Trowell
Nejlepší seriály:
Traders (1996) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Souputníci (2023) (seriál)
Ayesha Mansur Gonsalves
Nejlepší seriály:
Kimova večerka (2016) (seriál)
The Hot Zone (2019) (seriál)
Učitelka (2020) (seriál)
Andreas Apergis
Kanada
Nejlepší seriály:
Jack Ryan (2018) (seriál)
Cena za lidskost (2011) (seriál)
Vesmírná loď Ascension (2014) (seriál)
Amanda Arcuri
Kanada
Nejlepší seriály:
Star Trek: Discovery (2017) (seriál)
Dobrá čarodějka (2015) (seriál)
Výkupné (2017) (seriál)
Seamus Patterson
Nejlepší seriály:
Cesta ven (2022) (seriál)
Incorporated (2016) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Michael Greyeyes
Kanada
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Bludné kruhy (2020) (seriál)
1923 (2022) (seriál)
Sarah Booth
Kanada
Nejlepší seriály:
Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)
American Horror Story (2011) (seriál)
Troufalky (2017) (seriál)
Jonathan Goad
Nejlepší seriály:
Alias Grace (2017) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Dark Matter (2015) (seriál)
Aldrin Bundoc
Filipíny
Nejlepší seriály:
The Hot Zone (2019) (seriál)
Star Trek: Discovery (2017) (seriál)
Dívka odjinud (2010) (seriál)