Agentce FBI je nabídnut milion, když pomůže zloději utéct z uneseného letadla. (Filmbox)

Diskuze

Lacike

No bude mít ten film vengeance. Jestli bude pozeratelny to netuším. Gary je po uši v hovnech. Od něj už radši nic nečekám.

Lacike

Taky bych řekl. Náhodou ten trailer vypadá docela profesionálně, ani ty Cgi efekty na videofilm nevypadají nejhůř. Jenom se obávám, že Dolph bude mít jenom pár minut.

Lacike (hodnocení, recenze)

Minimalne ten vybuch vyzera lepsie ako v poslednej Seagalovke. Denise je tiez stale sexy, takze raz sa to bude dat pozriet.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

m.a.t.o.

Nestraš :-) Já na to každopádně kouknu, jak říkám velkou pecku nečekám, ale koukatelnej průměr z toho podle mě bude. Pochopitelně nic pro kverulanty :-)

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Trailer až prekvapivo dobrý, jedine tá Denise Richards mi tu nesedí, ale ju som nikdy nemusel. Ale aj tak to vyzerá na slušný videofilm, ktorý si v pohode pozriem.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Vypadá to trochu jako něco ve stylu Nonstop. Samozřejmě, že levnější verze, žádná mega pecka to asi nebude, ale už kvůli tématu se na to kouknu. Dolphova role se mi jeví poněkud nejasná, uvidíme jaký bude mít nakonec ve filmu účel.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Trailer shlédnut, při nejlepším to může být průměr. Dolph se tam asi jen mihne, uvidíme. Moc tomu nevěřím.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no hej, hej, hej to bylo hodně slušné, jen se bojím že Lundgren bude záporák a vždycky když je záporák, tak umře, což je na piču, má charisma

na příspěvěk reagoval Lacike

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Verim, ze Waco si to uzije. Ja sa skor tesim na Black Water. Ponorky mam radsej ako lietadla :))

Lacike (hodnocení, recenze)

Som zvedavy, co na to povie expert na tento zaner Waco, ale mna ten trailer dost nudil.

POciSEM (hodnocení, recenze)

Já čumim na maxu na robocopa 2 a tenhle novej dabing je katastrófe

POciSEM

Já teď dostal chuť na nevyžranýho Seagala, tak jsem si pustil Glimer Mana a tam taky sázej neskutečný hlášky. Co to je? Odvar z jeleního penisu :-)))

vegetol.mp

To máš kliku. Z Každýho kdo by se na to odvážil píčovat nadělám sekanou, usekám mu ruce a nohy, zaletuju ho do sudu a hodím do zálivu :-)

na příspěvěk reagoval POciSEM

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

To netuším. Ale je fakt, že i takovej dabingovej hejtr jako já zjihne, když slyší ty poctivý dabingy filmů jako Studený jak kámen nebo Ve stínu gangu.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Lacike

POciSEM (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ty voe to buď rád.Soukup občas mluví takovym tim chrchlákem jako 100 letej Ráž v tom Shaterhandovi.Fakt to k němu vůbec nepasovalo

na příspěvěk reagoval Wacoslav1