Stranger Things - Season 3

(série)
Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
USA, 2019, 7 h 29 min (Minutáž: 50–78 min)

Nová láska. Nové obchodní centrum. A vzteklé krysy, které běží za nebezpečím. Prostě léto roku 1985 ve městě Hawkins. I jediné léto ale může změnit úplně všechno. (Netflix)

Diskuze

fisus

fisus (hodnocení, recenze)

Ať vlezu,kam chci,všude vidím příspěvky od psychora a to jeho JSEM ZDEJŠÍ HOROROVÝ EXPERT.Co to má být? Čtu si tady příspěvky,kdy bude třetí serie a o čem bude a pak bum!Zase tenhle psí chór.Ale jinak díky ostatním,co tu píší.Aspoň jsem se něco dozvěděl a můžu se těšit,až to poběží.

na příspěvěk reagoval Rodriguez

purekritik

purekritik (hodnocení, recenze)

Psychor

Myslím si, že kdyby se tam hajlovalo, prostě hajlovačky místo těch pseudo strašáků, všem by se to líbilo víc

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Felisr

Stávající vysokou kvalitu? Já jsem zdejší hororový expert a mohu ti říci, že se jedná o naprostý atmosferický brak. Dufferové v rozhovorech nadutě prohlašují, že se inspirovali Kingem či že vzdávají hold hororovým klasikám. Proč má tedy Stranger Things z hlediska žánru nejblíže ke komedii?

na příspěvěk reagoval Lamprea, purekritik

Felisr

Felisr (hodnocení, recenze)

Mám takovou předtuchu, že by trojka mohla mít co do činění s tím jedním Demo-psem, kterého strčili "mrtvého" do mrazáku. Třeba ho El úplně nezabila a když jim zima tak prospívá, tak tam může být jako v ozdravovně ;-) Ale uznávám, že jeden je málo. Každopádně se těším a ráda si rok počkám, ať raději zachovají stávající vysokou kvalitu.

na příspěvěk reagoval Psychor

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

co mate potrebu si spoilerovat?, najvecsia stupidita je hodnotit epizody zlast, je to celok, tak by sa to aj tak malo hodnotit....+ nie som zastanca menenia hodnotenia

Lamprea

Lamprea (hodnocení, recenze)

Nechápu Vaše nadšení :D Třetí série bude venku na konci 2018, popřípadě na začátku 2019. To, že na csfd přidají epizody do profilu nic neznamená.

na příspěvěk reagoval Delock

Miller

Miller (hodnocení, recenze)

Delock

Tak, oni měli být na střední už ve druhé sérii, protože jejich věk y odpovídal tomu (navíc, když se to odehrává v září) aby už byli na střední. Mělo by to vyjít na přelomu roku 2018 a 2019, kdy většině z nich bude 16. Takže nic překvapivého.

mar.tika

mar.tika (hodnocení, recenze)

Teším sa :D nebude mi vadiť si na to počkať aj dlhšie ako rok, druhá séria za to stála

Uživatel Patin smazal svůj příspěvek.

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Řekl bych, že to nevýjde dřív, jak v 2019. Přeci jenom na druhou řadu se čekalo 15 měsíců, ne?

psychokiller

psychokiller (hodnocení, recenze)

OMG, ať už konečně vyjde, záběr na to monstrum z posledního dílu druhý sezóny, mi nedá spát :( :( :(

na příspěvěk reagoval Patin

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

29.12.2019

Stranger Things: Temný experiment

Stranger Things: Temný experiment

18.06.2019

Vedle očekávané 3. řady mysteriózní retro série Stranger Things, by si měl každý fanoušek seriálu do kalendáře zapsat ještě jedno důležité datum – 8. července. Tento den se totiž na pultech objeví… (více)