Čas běží a vrah už je jim v patách. Hopper a jeho parta proto spěchají do města, kde se El s ostatními připravují na válku. (Netflix)

Tom10000

7.díl. El, Max, Mikeovi s Lucasem a Willem se staví do cesty strašná příšera. Tu sice dokáží omráčit, avšak El je jí kousnuta. Kamarádi jí brzy pomůžou, když se staví v obchoďáku a zavážou jí zranění (přičemž si může s Mikem opět popovídat), Lucas s Max nakoupí petardy vůči příšeře, avšak Janenina krev je již nakažená. Když pátrají po Dustinovi, najdou je až v obchoďáku v oblíčení rusáků. Zachrání je, avšak Jane je již infikovaná a zhroutí se. V noze jí něco roste a ta bolest se nedá snést. Joyce a Hopper se s Alexejem a jejich kamarádem staví na atrakcích, aby našli děti, a tam se Alexej postaví tváří smrti, když ho jeden z trénovaných sovětských vojáků zabije. Billy pokračuje v pátrání po Jedenáctce. Wheelerovi si užívvaí zábavy. Dustinovi, Lucasově sestře, Stevovi a Robin se podaří utéct. Poslední dva zmínění jsou ale zdrogovaní. Utečou na záchody, atam se Steve dozví, že je Robin lesba. Poté se už setkávají s ostatními. 95 - 100 procent. ()

kudryj

Po fantastické šesté epizodě, jsem asi čekal víc, za mně nejslabší epizoda. Obrovské mínus, opět lezba. Všude nacpou Lezby a teplouše, to mně hodně zklamalo, možná i hodně nasralo!!!!! ()