Reklama

Reklama

VOD (1)

Mozkožrout řádí v restauracích v obchodním centru. Dole v temnotě je ale v sázce budoucnost celého světa. (Netflix)

Recenze (86)

M.J 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ještě 20 minut před koncem jsem byl jasně rozhodnutý, že se seriálem už končím....Ale potitulková scéna to naštěstí všechno napravila... Nejlepší postava si přece nezasloužila umřít! .... Ale neměl někdo důležitý umřít? Myslím si, že jo... ....Někdo na kom mi opravdu záleželo a nakonec nic..:/ ..... Teda až na Billyho, měl jsem ho rád, ale přece jen to byl záporák( ale zatraceně charismatický!)...... Finále se tak neneslo v předchozích výborných dílech... 80% za finále... 90% za celou sérii... ()

belinko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nemôžem ísť proti väčšine a dať poslednej časti série nízke hodnotenie. Vlastne, prečo nie? Prvá séria bolo niečo nové, niečo čo sa stalo a v priebehu série ďalej zamotávalo, až to skončilo veľkým rozuzlením. Druhá séria vlastne bola podľa tej istej osnovy - začiatok, rozuzlenie, koniec. A navyše, aby sa poistili, tak táto séria ešte skončila smrťou príjemného človeka. Tak ako ukončíme tretiu? No, určite nech začne ako druhá. Nech aj pokračuje tak. A nech tak aj skončí. Ale namiesto, aby sme na konci zabili jednu z postáv, zabime dve a nakoniec ešte dajme nádherný epilóg mŕtvej postavy, ktorá do rozuzlenia už tak videného deja vloží trošku sĺz a priateľského potľapkávania po pleci. Nie je to nič, len sprostý emocionálny dojak, ktorý vo filmoch, pre ne je tento seriál pocta nebol. Tým padá celý koncept a u mňa zníženie hodnotenie. Tak skvelý seriál kvôli tuctovosti a emóciam zrazený na kolená, na samé dno kinematografickej jamy. Priatelia, presne takto sa ničí dobrý námet. Presne takto. ()

Reklama

Sayko 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Klasické grandfinále, u kterých mi většinou (jelikož jsem senzitivní píča) ukápne slzička, se konalo a mě doopravdy kvůli tomu dojemnýmu dopisu od starýho vožraly Hoopera málem slza ukápla. Ale i přes to, že šlo vážně jen o opakování minulých dvou sérií jsem si to užil a to klišé byla celkem švanda. ()

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finále jak se sluší a patří, atmosférické, napětí od začátku do konce, super monstrum které dostane i dost prostoru a dojde i na city. Závěr je opravdu doják jak prase a potitulková scéna nám dává tušit, že ještě není konec a nejlepší postava seriálu kterou jistě každý oplakal je na živu. No prostě neskutečný finále, které se bude horko těžko přebíjet. ()

OuterFawn 

všechny recenze uživatele

Máme společné trauma, takže co je jedno navíc, že? Full pack of 80`s. Turn around look at what you see in her face the mirror of your dreams make believe I'm everywhere hidden in the lines, written on the pages is the answer to a neverending story. Reach the stars fly a fantasy dream the dream and what you see will be. Lives that keep their secrets will unfold behind the clouds there upon the rainbow is the answer to a neverending story. ()

Zajímavosti (11)

  • Ikonická scéna duetu Dustina Hendersona (Gaten Matarazzo) se Suzie (Gabriella Pizzolo) při písni "Never Ending Story" (Limahl) není z technického hlediska proveditelná. Radiostanice jsou takzvané simplexní komunikační zařízení. Čili mohou v jeden okamžik pouze vysílat či přijímat. Proto účastníci používají na konci každého sdělení slovo „přepínám“ (anglické „over“), čímž si mezi sebou předávají slovo. Když tedy oba zmáčknou PtT (Push to Talk) tlačítko, jejich stanice přestanou přijímat a pouze vysílají, takže se vzájemně neslyší. V této scéně Dustin a Suzie přeladí na společný kanál, aby je slyšeli i ostatní zainteresovaní. Ti by v tu chvíli slyšeli pouze Dustina, protože Suzie se nachází o cca 2 000 km dál (pokud by byli zhruba stejně daleko, ostatní by slyšeli jen hlasitý šum). Nejedná se však o neznalost nebo chybu filmařů. Vzhledem k obsahu seriálu je to jen drobný ústupek realitě. (efenberger)
  • Americká armáda se ke Starcourtu dopraví ve vrtulnících Bell AH-1 Cobra (ve službě v USA 1967–2001) a Bell UH-1H Iroquois (vyráběn 1956–87). Tento vrtulník byl ve službě od roku 1959. Americká armáda vyřadila poslední stroj ze svého stavu v roce 2016. (J.F.B.)

Reklama

Reklama

Časové pásmo bylo změněno