Osmidílný komediální seriál je již šestou spoluprací dvojice PrušinovskýKolečko. V projektu, který si nadsázkou bere na paškál složitá témata, jakými jsou nesnášenlivost či xenofobie, si hlavní roli zahrál Martin Hofmann. Rámec seriálu tvoří příběh Luďka, kterého právě vyhodili z práce, bydlí v polorozpadlé barabizně, dluží, kam se podívá, má problémy s exmanželkou i se synem. A v tom nejhorším za ním přijde pošťák Ondra s pozváním do Pošty pro tebe (Česká televize)

Decado23

Takový svěží závan čerstvého vzduchu let devadesátých. Prostě čistokrevná radost a nefalšovaná zábava. Hofmann si to dává neskutečně a ani zbytek osazenstva nezaostává. Dýchlo na mě kouzlo české sody a nekorektní satiry. Děkuju ()

Gandalf_Sedy odpad!

Tenhle seriál není o tom, jak to v Mostě chodí. Je o tom, co si lidé z jiných částí myslí, že se tu děje. Není to "Most ve špatném světle", nemá to s realitou Mostu nic společného. Tohle jen utvrdí zbytek republiky v tom nepravdivém pohledu, který už teď převládá. ()

poorek21

Z opatrnosti dávám zatím 4 hvězdičky...uvidíme co další díly...nicméně díl první mě opravdu hodně pobavil. Martin Hofmann skvělej ()

Cyklojaryn

Prostředí sice asi působí hodně autenticky , ale nějak se mě to zatím moc nelíbilo. Humoru je pomálu a podobné situace s nepřizpůsobivími občany , jsou i všude jinde. ()

tom75p

Hodnocení po druhém dílu.Nejsem ze severu,ale z jihu , nicméně to mi nebrání říct - to je , kurva , hustý !!!! Těším se na další. M.Hofmann geniální , ale to platí i pro ostatní. Skvělý! ()

Syrojed

Hodnotím po druhém dílu. A to se to má prý ještě zlepšovat. Po třetím dílu je mi líto, že můžu dát jen 5 hvězd. ()

Pajina68 odpad!

Ubohý, přisprostlý seriál. Nechápu, jak tohle mohla česká televize dopustit. Kde je ten náš milý slušný humor, který známe z filmů s Menšíkem, Sovákem, Kemrem, Zázvorkovou, Libíčkem, a spol.? Kam se poděl? To už opravdu nikdo nedokáže natočit nic normálně lidského, kde se to nehemží sprostými slovy? Kam to spěje? Já taky nechci přispívat svými televizními poplatky na takovéhle ubohosti! ()

Mišul_MF

Byvše sama příslušnicí trans komunity, byla jsem rodiči upozorněna, že se začal vysílat tenhle seriál. Zatím jsem viděla druhý díl, a občas jsem se i zasmála. Ale sem tam to bylo i trochu hard. Co mě ale mrzí, že postavu Pavla/Dáši nehraje skutečný transsexuál, nýbrž „normální“ biologická žena. Nemohli tam hodit třeba Brychtovou? ()

pupidup

Nevím, co říci...konečně, řekla bych! Konečně pryč z marastu Ordinací a Modrých kódů! Konečně zase někdo povznesl český seriál na úroveň! Konečně jsem musela trochu přemýšlet o tom, co vidím a slyším! Děkuji, děkuji! ()

marhi

Seriál Lajna mě nadchnul. Přijela pouť taky nebyla špatná, ale tohle mě opravdu chytlo. Ano je to vytvořeno za naše peníze, nicméně jen víc takových počinů. S nadsázkou a s politicky nekorektním humorem. Mě to neuráží, naopak je vidět že máme ještě šanci totálně poamericku nezblbnout. . ()

Mykie

Tak tady je evidentní, že zdejší odpadkáři a jednohvězdičkáři se regulérně našli v seriálových postavách a není jim příjemné, jakým způsobem jim Kolečko s Prušinovským nastavují zrcadlo. Objektivně se jedná o žraloka v českém televizním rybníčku a těší mě, že se ČT nebála nasadit takový námrd do vysílání. "To nebylo žádný brnknutí v buřtu, ale regulérní mahagon, až to bylo nepříjemný... myslím fyzicky." Za takový originální námět by Kolečkovi za velkou louží utrhaly ruce a do konce života by se koupal v koksu, šampaňským a tělesných šťávách. Jak už tady někdo psal, za mě taky 5 koleček. ()

Tomatec

Loprais, ...pojedeš dakar vole! Tenhle sled exluzivních hlášek je jen špička ledovce, celý příběh má výborný děj a rozvíjející se postavy, kteří se mají rádi, ale ještě o tom nevědí. Trefa do výběru neokoukaných herců, výborný gegy. Já se bavím a rád bych jednou zašel ráno v 9 do severky. A ještě jsem chtěl dodat, "že jsem respektovaný občan, mě nemůže nejít hůl." ()

p8ja

Komedie? Ale takovýhle lidi vážně jsou. Věty co běžně slýchám v práci mě už nerozesmějou .... ()

sbinda

Po prvním díle spokojenost. Most přináší nekorektní humor, který samou západní předposraností lidem chybí, se správnou dávkou trapnosti. A musím říct, že jistě překvapil zvratem na konci freak show Pošta pro tebe. Výborné zpracování. Děkuji autorům. 85% ()

Morevna

Takhle jsme se s manželem dlouho nepobavili! Skvělé herecké výkony, strašně dobrá kamera a co miluju je trefné dokreslení scény dobře zvolenou hudbou. Po hodně dlouhé době seriál u kterého se smějeme nahlas. Erika Stárková je naprosto fantastická! V druhé epizodě jsem jí začala věřit, že dřív byla mužem. Martin Hofmann tradičně výborný. Doufám, že další díly budou mít stejné grády. ()

Calabria

Naprosto senzační seriál, který vyplivla ČT1 do další řady seriálů, 4 hvězda, Kosmo, trpaslík. Erika Stárková je TOP objev ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

07.03.2020

Nominace na Ceny české filmové kritiky 2019

Nominace na Ceny české filmové kritiky 2019

03.01.2020

Padesátka českých filmových kritiků oznámila své nominace pro Ceny české filmové kritiky 2019. V čele seznamu stojí film o pomstě Staříci a komedie Jiřího Havelky Vlastníci, oba filmy mají po pěti… (více)

PF 2020

PF 2020