Osmidílný komediální seriál je již šestou spoluprací dvojice PrušinovskýKolečko. V projektu, který si nadsázkou bere na paškál složitá témata, jakými jsou nesnášenlivost či xenofobie, si hlavní roli zahrál Martin Hofmann. Rámec seriálu tvoří příběh Luďka, kterého právě vyhodili z práce, bydlí v polorozpadlé barabizně, dluží, kam se podívá, má problémy s exmanželkou i se synem. A v tom nejhorším za ním přijde pošťák Ondra s pozváním do Pošty pro tebe (Česká televize)

DonNeto

Konečně zase seroš, který se toho nebojí. Viděno na předpremiéře v kině Aero a věřte nebo ne, 7 hodin tohohle seriálu se dalo vydržet. Ba naopak. Skvěle jsem se celou dobu bavil. ()

JindraLne

Tak tohle je něco! Jestliže jsem Trpaslíkovi napoprvé úplně nepřišel na chuť, tak tohle je jiný kafe. Zatím se hláškuje ostošet a jestli to takhle pojede dál, tak to vidím i na překonání legendárního Okresního přeboru. Ze začátku jsem byl i skeptický k délce jednotlivých epizod, ale hned druhá mě přesvědčila, že s takovou kadencí vtipů to uteče opravdu rychle. Navíc příjemným bonusem jsou i komentáře rozhořčených diváků, takže pod pět v tenhle moment jít nemůžu. ()

filip333

Zatím tři díly, ale dovolím si ohodnotit již nyní. Trvá to vždy léta, ale dobrý seriál se dá natočit i u nás. ()

Stibak

U prvních dvou dílů jsem se docela zasmál. Bohužel, kvalita se díl od dílu snižovala a poslední byl vyloženě nudný. ()

0kozel

Je to super! V seriálu sice nevidím žádnou vyloženě kladnou postavu, ale je to vtipný a se spoustou hlášek. Klobouk dolů, jak dokáže Cina dabovat, to je neskutečný. A Čvančarový ta role fakt sedí. ()

pds

Prvý diel ma vôbec nenadchol, skôr naopak. Dal som mu ale ešte šancu a už sa to začalo zlepšovať. Najlepšia postavička pre mňa je tam cigáň Franta :) Jeho hlášky sú naj ! . Tak isto "nová doba" farár je super. Dúfam, že kvalita bude len stúpať. Za mňa zatial 75%. ()

JeffScylla

Nemyslím že bych byl jednoduchý nebo nutně potřeboval jednoduché filmy nebo seriály, naopak. Ale myslím že Most bere vše s nadhledem a s určitým zvýrazněním kouká na celou naší společnosti. Na rozdíl od mnohých komentářů nikoho nesoudí, neškatulkuje ale prostě bere vše s humorem. Za mně osobně se to povedlo a čas ukáže že to byl správný počin, neb tohle jsme opravdu mi Čecháčci jak vyšitý. Koneckonců stačí si přečíst některé komentáře. :) ()

jirkahodr

Hodnotím, ještě před zhlédnutím celého seriálu. Ale první díl mě nemilosrdně dostal nahodil laťku velmi vysoko, druhý díl pro mě byl slabší ten pod laťkou prošel ale další ji držej. Skvělý scénář a režie naprosto přesně posazené na hranu snad všeho vtipu, politické korektnosti, diskriminace, rasizmu. Naprosto skvěle vybalancované. ()

Crejdl odpad!

Žádný překvapení že tenhle odpad pustila do světa ČT. Jestli Vás (co si platíte výpalné) ten brak neuráží, mě ano. I když má jít o satiru, nabyl jsem dojmu, jaký jsme to my Češi hlupáci, burani, alkoholici, rasisti, xenofobové. Taky rady typu, že ženská nechce aby chlap řešil svoje věci a řešil její problémy jsou z jinýho vesmíru (IV díl). ()

BloomGeorge

Velice dlouho jsem váhal a slýchával o tomto seriálu. Nicméně jsem se rozhodl se do něj pustit plnými doušky a ejhle. Po prvním dílu jsem si řekl, že jako vole dobrý :-) No a pak mě to nepustilo :-) Nevím proč, ale hrozně moc mě to bavilo. Má to švih, vtip i hloubku. Ať si o tom říká kdo chce co chce, tak asi nejlepší českej počin v tomto oboru. Dlouho jsem se tak nenasmál :-))) ()

Hopeman

Jakmile se něčemu začnu smát......tak to musí bejt dobrý! Za mě kucí od srdce dík ....a výběr hudby uááá. ()

Merenre odpad!

Těžce mi uniká smysl tohoto čehosi...vtipné to není takže komedie odpadá. A o jakýchkoli jiných kvalitách nemůže být absolutně řeč. Když jsem se na to zkoušel dívat, rozhodně jsem nečekal, že to bude dobré. Ale tohle je ještě hluboko pod mými minimálními nároky. ()

pold odpad!

Rasistické kecy a "humor" spodiny společnosti, scénář na úrovni slohovky ve třetí třídě, výprava smrdící laciností a herci, které asi vybrali stylem čím hůř tím líp. Že se Česká televize propůjčií k šíření rasismu a xenofobie jsem fakt nečekal. PitoMost na úrovni Pitomia. Čistá nula. ()

jjjerry

Průša umí. Velmi příjemné překvapení. Super muzika, co podkresluje děj. Vtipy jsou vcelku dobé, žádné nechutnosti ani trapárny. Možná bych doporučil zůstat u komedie a nesnažit se "poučovat". Občasný rozhovor s protagonisty, jak se snaží o "gender vyrovnanost" a poučení společnosti a řešení "diskriminace" mě spíše zvedá ze židle a kazí dojem zábavnému seriálu. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

07.03.2020

Nominace na Ceny české filmové kritiky 2019

Nominace na Ceny české filmové kritiky 2019

03.01.2020

Padesátka českých filmových kritiků oznámila své nominace pro Ceny české filmové kritiky 2019. V čele seznamu stojí film o pomstě Staříci a komedie Jiřího Havelky Vlastníci, oba filmy mají po pěti… (více)

PF 2020

PF 2020