Osmidílný komediální seriál je již šestou spoluprací dvojice PrušinovskýKolečko. V projektu, který si nadsázkou bere na paškál složitá témata, jakými jsou nesnášenlivost či xenofobie, si hlavní roli zahrál Martin Hofmann. Rámec seriálu tvoří příběh Luďka, kterého právě vyhodili z práce, bydlí v polorozpadlé barabizně, dluží, kam se podívá, má problémy s exmanželkou i se synem. A v tom nejhorším za ním přijde pošťák Ondra s pozváním do Pošty pro tebe (Česká televize)

andreas_tool

Po celé sérii naprostá spokojenost! Hlášky, herecké výkony, casting i podtext! Pokud to někomu přijde buranské, tak je potřeba vyjet za město. Ne, Most není město ;)) Není to obhajoba ničeho a všeho. Lidi jsou buď idioti nebo ne. A někdy se i normální jedinci jako idioti chovaj'. Jasných 5* ! ()

EBBE

Výborná nadsázka, skvělí herci/neherci, ostrovtip atd. Je to přísné, ale pokud jste žili někdy v podobném prostředí a věřte že já ano, tak se od srdce zasmějete. ()

Jehovak odpad!

Tak první epizoda byla ucházející.Druhá už stála za hovňajs a do dalších se pouštět s vodpuštěním nebudu.Zlatá čtvrtá hvězda nebo okresní přebor.Most je mačkávání vysušeného citrónu.Je vidět,že Prušinovský žije mimo všední realitu někde v pražské kavárně.3.3.2019 tak jsem to ze zvědavosti zkoukl cely.No musím říct,že je to agitka ze dna stoky.Kundy z čt zas utráceli naše peníze na píčovinu. ()

roller odpad!

Starosta Řeporyjí hýká slastí, jak bylo všem xenofobům nastaveno zrcadlo. To zcela postačí jako hodnocení této nechutné multikulti, LGBT agitky. Za naše peníze. ()

GOTFAN

Nemám si na co stěžovat. Po dlouhé době u mě zase zabodovalo něco českého. Celkově mi přijde že i když se jednička omezuje v těchto případech na tvorbu spíše mini serii, tedy ucelených příběhu bez plánovaných pokračování, mají co se týče v uvozovkách seriálové tvorby, tu nejvyšší kvalitu. Kosmos, Trpaslík, Dabing street a právě teď most, dokazují že v málu se dá udělat hodně, než držet na obrazovce lidi u seriálu co už jsou pomalu jak šmírování cizích životů ( ordinace, ulice, a další takové na pokračování ) ()

noKOMERZIALL

Jsem ze severních Čech a ještě nikdy jsem neviděl trefnejší, pravdivější a autentičtější obraz skutečnosti,ano tak se skutečně v mostě žije,tak se skutečně chovají lidé,tak se skutečně žije v Mostě.Jen rodák pochopí tu podstatu, lidé v Mostě si něco jiného myslí než ve skutečnosti říkají.Za mě je to pravdivý obraz skutečnosti,a věřte že ta pravá mostecká realita je o mnoho sprostejší a drsnější, skvostný seriál. ()

sophianne

Kdyby se z toho kdekdo nepokoušel vytřískat politický motiv a nevřískal, jak to "rozbíjí stereotypy" a dokonce "nastavuje zrcadlo" xenofobům a rasistům a cigánům a tak, dala bych pět hvězd. Jistě, s tím samotní tvůrci nemají co dělat, ale to už je holt ten politicky nekorektní náhled na svět. Most! je originální, vtipný a jak nesnáším české seriály a nejsem fanda českých filmů, je zábavný. Dějová linka se plynule posunuje vpřed a vy ani nemáte čas rozmýšlet, jak to asi bude dál. Prostě vychutnáváte. A Bůh žehnej tvůrcům, že z dialogů odstranily ono šíleně české "Dobrý den"... "Ale dobrý den, vás ž jsem neviděla" a rovnou začnou tím co opravdu chtějí říct. Thumbs up ()

Chezzsterman

Ehm, wtf? O cem ze to ma bejt a proboha coze je na tom serialu tak skvelyho? Az budu chtit videt nudny pribehy nudnejch lidi, tak mi staci jit do prace, na to jsem nemusel zabit trictvrte hodiny u tv. Jeste tomu dam sanci, treba jsem jen chytil dil o nicem (6. dil). Zatim bida, ne takovej shit jako Ulice a Gynda v trni, ale porad je to slabota. ()

krysarr

Nektery dily na 4*, nektery vyrazne slabsi. Jeste si pockam na posledni dva dily a treba prehodnotim. Dle hodnoceni to bude lepsi nez to nejlepsi, co zatim vzniklo nejen v nasi kotline. Je to chvilema opravdu vtipne, chvilema notne trapne (to by nemohlo v nasi ceske TV tvorbe chybet), sem tam nejaky troll k mensinam... ale ten hype nechapu. Mozna ze je to neco, co tu jeste vlastne nebylo? Je videt, ze naroky na vse klesaji. Nebo na me proste neplati kazdy druhy slovo ve stylu curak, zmrd, sukat, pripadne v zahranicni tvorbe fuck, dick nebo motherfucker... abych si z toho sednul hned na prdel. O tom to prece kurva neni :-) ()

Marek.Skalka

Nejprve jsem dal jen tři, jenže pak jsem si řekl, že to je přeci jen málo. Není to tedy žádná bomba, ale mám-li to hodnotit jako seriál ČT, tak na Rapla! a spol. to nemá, ale vedle hnusu První republika to je zase špička. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

07.03.2020

Nominace na Ceny české filmové kritiky 2019

Nominace na Ceny české filmové kritiky 2019

03.01.2020

Padesátka českých filmových kritiků oznámila své nominace pro Ceny české filmové kritiky 2019. V čele seznamu stojí film o pomstě Staříci a komedie Jiřího Havelky Vlastníci, oba filmy mají po pěti… (více)

PF 2020

PF 2020