V jihočeském Kameňákově žije pestrá směsice lidí všech možných povah a profesí. Žijí tady Novákovi. Otec Pepa je náčelníkem městské policie, jeho žena Vilma je učitelkou, dcera Julie studuje zdravotní školu a devítiletý Pepíček komentuje všechno, co se jen v okolí šustne. Z Anglie do Kameňákova přijíždí šlechtický pár, kterému byl v rámci restituce navrácen zdejší zámek. Na malém městě se ale nic neutají, a tak záhy všichni ví, že lord sem přijel hledat poklad po svém otci, na který má zálusk i jeho zrádný komorník. Zpráva o pokladu nedá spát továrníku Kohnovi, chtěl by ho i playboyský primář, ale také matka představená zdejšího kláštera, v němž se místo jeptišek ukrývají prostitutky a zloději na útěku... (TV Nova)

katchi

už proto, že je to totální blbost prakticky o ničem..:) ve filmu se opakují známé vtipy a celkově to působí jako velký nesmysl. Odvaha natočit něco takového se cení..:) a mě se to líbilo. ()

Blazin

Je to hovadina, to rozhodně, ale sranda to je, ať mi tu těch několik stovek lidí co tomu dalo odpad neříká, že se u toho ani jeden nepobavil, o nic jiného tu přeci nejde. ()

Me6i

kameňákům dávám 3* protože jsem viděla rozhovor s p. Třískou a tento film neměl být duchaplný ale poskládán jen z vtipů které sbíral - a pokud se na to podívám z této stránky myslím že si nezaslouží být mezi nejhoršími ()

maly_kapo

Absolutne nechapem, prečo je umiestnený až tak nízko. Tento film som videl už tisic krát a vždy som sa na ňom výborne pobavil. Je síce spravený z obyčajných otrepaných vtipov, ale práve to si na ňom cením. Keby mi niekto len tak rozprával tie vtipy z filmu, pochybujem , že by som sa na nich zasial tak ako ked som ich pocul vo filme. Myslím, že tento film si bezproblémov 3 hviezdičky zaslúži. ()

peto580

Nieje to nic moc, vlastne je to slabe ale ked som vtipy pocul prvy krat tak to malo svoj efekt a ja som sa zasmial preto pre mna 2* ()

Oyer

Označení odpad slýchávám nejen tu, ale i ve svém okolí. Tento film přesto beru jako oddychovku, při které jsem se bavil. Situační komedie, která je přehuštěná vtipnými "kameňáky" druhé jakosti je příjemně neškodná. Rozhodně je originální, nekýčovitá. Pár herců hold se hold trochu ponížilo, jen aby pobavili alespoň určitou sortu lidí, no a? Je třeba trochu sledovat tento film trochu s nadhledem. Hlavně si jej přiznat... Když je tento film označovan za odpad, proč je tedy jedním z nejpůčovanějších filmů v polovině tohoto desetiletí? ()

Ollie235

Ale no tak! Vždyť to není tak špatné. Životní moudra od toho člověk čeká nemůže, ale jako komedie to funguje. Párkrát jsem se pořádně zasmál a to od komedie očekávám. No co, asi mám jiný humor než většina zdejších uživatelů :) ()

Movie Gourmet odpad!

Kontroverzní režisér, kontroverzní filmy. Film postavený na trapných starých vtipech, které každý milionkrát slyšel a dobře je zná. Není třeba se na ně ještě dívat v TV. Zvlášť když zde hrají V. Vydra, J. Paulová, L. Županič, J. Laufer a další herci pochybných kvalit. Oni ale za kvalitu nemohou. Chyba je ve scénáři a přílišné odvaze režiséra. Verdikt: odpad! 0 %. ()

MiaMahoney odpad!

Tak já taky přispěju svou Troškou do mlýna: co může v Česku vzniknout, když se splácá z (mnohdy nevtipných) vtipů celovečerní film? Kdyby takto "splácávali" Britové, byl by to skvost. V Česku je to odpad, ostuda, absolutní dno filmového průmyslu a vůbec, pusťte si raději Monty Pythony. ()

Jimmy15

Co to má bejt??? Nevim připadá mi divný zfilmovávat vtipy, tohle se Troškovi moc nepovedlo, místama je to trapné a někdy až přehnané. Troška by asi nejlíp udělal, kdyby zůstal jenom u jednoho dílu. ()

Rejže

Dobřeee, prvnímu dílu dáme ještě dva body za to, že se tvůrci snažili o nějaký nápad a to sebrat různé kameňáky... ostatní díly ale jdou ke dnu... nemusely snad ani vzniknout. ()

Garch

Na nic si to nehraje, to cením. Je to splácanina hospodských vtipů, většinou opravdu kameňáků. Co Troška avizoval, to natočil. A lid se bavil. Jsou horší sračky, nad kterými se tady dumá, jestli nemají hlubší přesah ;-) Troška je jen jeden. Krom prvních pohádek se na jeho tvorbu už dívat nedokážu, ale má můj respekt za to, jak si jede to svoje, pro ty své. ()

buzzwoody

První dva Kameňáky mně bavily, vždyť tam šlo o to, pobavit lidi. Tehdy to ještě celkem fajn bylo, i když to byla kravina na ntou. Jenže opakovaný vtip není vtipem a čtyřka Kameňáku společně s Bezdružicema jsou toho důkazem. Tohle ale šlo, žádná postava mi nebyla vyloženě protivná, a u některých gagů jsem se docela nasmál. Tohle je fajn. ()

H4ku11

Výpovedná hodnota je nulová, ale keď človek potrebuje len tak vypnúť a nezamýšľať sa, tak je to ideálne. A keď ste taký jednoduchší ako ja, tak sa aj občas dobre zasmejete. ()

Chudobka odpad!

Pro mě naprosto nepochopitelné, že se něco takového může někomu líbit. A že v tom někdo může hrát a nechodí kanály. Co by na to řekla Dana Medřická, to by mě fakt zajímalo. ()

Zemřela herečka Jana Andresíková

09.01.2014

Mannovo Impérium vrací úder

Mannovo Impérium vrací úder

15.10.2007

Michael Mann je tvůrce báječných filmů, ať už je režíruje (Miami Vice) nebo produkuje (Království). Jenže ty báječné filmy nevydělávají. Jistě, nakonec se jakž-takž zaplatí, ale rozhodně to nejsou… (více)

O starších, ale nejen pro ně

O starších, ale nejen pro ně

16.06.2006

Je vždy příjemné, když filmy neoplývající obří reklamou, za nimiž nestojí balík akcií nadnárodní filmové společnosti ani megahvězdy protřelých jmen, jejichž rozpočet byl spíše nižšího kalibru a… (více)