Reklama

Reklama

Smrtonosná zbraň

(seriál)
Trailer 2
USA, (2016–2019), 39 h 50 min (Minutáž: 42–46 min)

Tvůrci:

Matthew Miller

Hrají:

Damon Wayans, Clayne Crawford, Seann William Scott, Jordana Brewster, Charles Baker, Kevin Rahm, Chandler Kinney, Rudolf Martin, Keesha Sharp, Toni Trucks (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(55)

Obsahy(1)

Seriál založený na slávnej filmovej sérii Smrtonosná zbraň predstavuje klasické policajné duo. Martin Riggs (Clayne Crawford) a Roger Murtaugh (Damon Wayans) sú parťáci, ktorí bojujú proti zločinu v súčasnom Los Angeles. (TV Markíza)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (65)

LangiJ 

všechny recenze uživatele

Tak suprově rozjetý seriál a takhle to skončilo... Clayne Crawford byl v roli Riggse skvělý, Wayanse jsem sice moc nemusela, ale dohromady jim to šlapalo, seriál měl drive a vtip. Po Crawfordově odchodu už to bohužel nebylo ono. Seann William Scot se snažil naskočit do rozjetýho vlaku, bohužel spíš běžel za posledním vagónem. Dovedu si představit, že by jeho postava fungovala ve vlastním seriálu, ale nahradit Riggse nezvládl. Ani ve dvojici s Murtaughem to nefungovalo. Každý si jel po svým, jejich linky běžely rovnoběžně vedle sebe a jen málokdy se protnuly. Po Crawfordovi odešla i další sympatická postava, Maureen Cahill, jelikož bez něj tam byla i jaksi zbytečně. Zápletky dílů ve třetí sérii už taky nebyly tak zajímavý a u některých dílů jsem se celkem nudila. Možná by dopadlo líp, kdyby po druhý sérii zůstal Riggs, Murtaugha někam odšoupli a místo něj Riggsovi přidělili jinýho usedlýho páprdu :) To už se ale nedozvíme... ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Myslím, že zásadní k vytvoření si "předsudku" je znalost/neznalost původní série filmů. Není a ni tak problém v tom, že jednotlivé postavy interpretují jiní herci, ale v tom, že mají jiné vlastnosti a budí mnohdy zcela jiný dojem. a to vadí (tedy alespoň mě to vadilo). Jako Rigs s knírkem? Roger je vtipálek? Cvokařka je kost!? O Leovi ani nemluvím... Prostě blbý. Výběr herců portfolio vlastností se ve vztahu k originálu nepovedlo. Pokud se nad tohle nadnesete, stačí už se jen poprat s občasným LOL efektem filmových debilit (popírání fyziky a biologoe přes závit... opravdu trošku to jde, ale nesmí to být parodie). Občasný znamená 1x za dvě až tři epizody. Za mě každopádně velmi akceptovatelné a příjemné. Jsem rád že pokračujeme druhou řadou. ()

Reklama

Riff_Raff 

všechny recenze uživatele

První dvě řady byly peckový, prostě prdel! Postava Martina Rigse mě bavila a o to víc v kombinaci s detektivem Rogerem Murtaughem, kterého hraje týpek z posledního skauta (bývalý fotbalista hřebců). Tvořili spolu dost komickou dvojici. Třetí řada má díky nové postavě "Steva Stiflera" Seanna Williama Scotta trochu jiný ráz. Ale co už. Každý díl má parádní hudební vložku. Dost mě mrzí, že seriál nepokračuje! ()

herr_carter

všechny recenze uživatele

73 %? To si děláte prdel ne? Tohle by se vůbec nemělo povolit ! Natočit podle kultovních filmů seriál, kde oba původní výborné herce a herecké ikony nahrazují debil a blbeček, je stejný prohřešek, jako kdyby se Troškovi udělilo právo dotočit zbývající díly Avatara. Nebo kdyby Olmer dostal svolení natočit remake Jurského parku. Nebo kdyby Soukup na základě úspěchu Discopříběhu natočil pokračování Chicaga. Nebo kdyby Češi ve fotbale vyhráli mistrovství světa. Nebo Evropy. Tohle je svatokrádež a rouhání, fuj...... ()

jasiska 

všechny recenze uživatele

Normálny krimi seriál by začal vyšetrovaním prípadov a akciou a tým postavil solidný základ. Len postupne by sme začali odhaľovať veci z minulosti hrdinov a vkladať do toho vzťahové, alebo čo ja volám telenovelové, prvky. Keďže však tvorcovia seriálu chceli vytrieskať čo najviac z obľúbenosti svojej predlohy, vrhli sa na všetko hneď od pilotu. Navyše Riggs zďaleka nie je taký fešák ako bol Mel Gibson a ani zďaleka nemá také vtipné dialógy, hoci Murtaugh je celkom dobrý aj v seriáli. Celé je to uplakaná, presilene emociálna a navyše trápne klišoidná nuda. ()

Galerie (679)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama