Reklama

Reklama

Time After Time

(seriál)
USA, 2017, 8 h 20 min (Minutáž: 40–42 min)

Tvůrci:

Kevin Williamson

Předloha:

Karl Alexander (kniha)

Hudba:

Jeff Russo

Hrají:

Freddie Stroma, Josh Bowman, Genesis Rodriguez, Nicole Ari Parker, Will Chase, Omar Maskati, Michael Benz, Sianad Gregory, Doris McCarthy, Richard Short (více)
(další profese)

Epizody(12)

Recenze (2)

LeitoSE 

všechny recenze uživatele

Námet so zaujímavým nápadom, ktorý si vyslovene žiada o prepis, aby bol spracovaný minimálne pre publikum 15+ a nie ako rodinná buddy sci-fi, kde pri honbe po Jackovi Rozparovačovi som už skoro miestami počul nepridaný umelý smiech publika. Fádne vo všetkých ohľadoch a preto aj zrušené. Drop 3/? - 45% ()

RedRose 

všechny recenze uživatele

Po pěti epizodách staženo z vysílání... To samo o sobě napovídá, ale není to úplně tak jakby se zdálo... Námět podle knihy Karla Alexandera není vůbec špatný a natočeno je to solidně... Casting byl taky vcelku povedený a až na několik přehmatů, to je velice koukatelné... Hlavní co tady není zvládnuto, je zasazení těch dvou postav do budoucnosti tak, že jim v podstatě nic nepřijde divné a zapadnou jako by se v té době narodili... To se dalo mnohem víc využít a přidalo by to na zajímavosti... Vzhledem k předčasnému ukončení, nebyl prostor příběh rozvinout, ale nemůžu se zbavit pocitu, že to mohlo nějaký čas fungovat... To co bylo viděno hodnotím na 71% ()

Reklama

Galerie (159)

Reklama

Reklama