Epizody(13)
-
180 stopni (S01E01)
-
Falowanie i spadanie (S01E02)
-
Wyjście awaryjne (S01E03)
-
007 (S01E04)
-
Lepiej już było (S01E05)
-
Za kulisami (S01E06)
-
Duże kłamstewka (S01E07)
-
Wielkanoc (S01E08)
-
Sekrety i kłamstwa (S01E09)
-
Nagranie (S01E10)
-
Bez powrotu (S01E11)
-
Kogo kocham, kogo lubię... (S01E12)
-
Szansa (S01E13)
Hrají
Sławomir Holland
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1670 (2023) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Dagmara Bąk
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Marek Kasprzyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Miroslaw Haniszewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Henryk Gołębiewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Andrzej Blumenfeld
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
Agnieszka Suchora
Polsko
Nejlepší seriály:
Wataha (2014) (seriál)
Obleva (2022) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Radosław Garncarek
Polsko
Nejlepší seriály:
Chyłka - Rewizja (2020) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Grzegorz Heromiński
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Agnieszka Judycka
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Elżbieta Komorowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Aneta Todorczuk-Perchuć
Polsko
Nejlepší seriály:
Chyłka - Inwigilacja (2021) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Aleksandra Justa
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Anděl smrti (2020) (seriál)
Marek Kossakowski
Nejlepší seriály:
Velká voda (2022) (seriál)
Liberator: Operace Avalanche (2020) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Artur Janusiak
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1670 (2023) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Sebastian Pawlak
Polsko
Nejlepší seriály:
1670 (2023) (seriál)
Chyłka - Oskarżenie (2021) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Zuzanna Grabowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Piotr Miazga
Polsko
Nejlepší seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Kamila Kamińska
Polsko
Nejlepší seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Agnieszka Włodarczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)