V odvážné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím a pomohou jim zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce. (Falcon)

helloween93

Námět nebyl zlý, bohužel je však většina vtipů nefunkčních. Jillian Bell je vyloženě disgusting, zbytek castu mi nevadil, spíš si v případě Scarlet říkám proč? Téměř vše co natočí mimo MCU jsou propadáky a Rough Night není vyjímkou. Plot twisty jsou dost předvídatelné a ve finále už tvůrci trochu vaří z vody. Sony v roce 2017 bylo výrazně slaboučké. 2* ()

Necrotongue

Průměrná, vlastně spíše podprůměrná záležitost, ale když jsem vypnul mozkovou činnost, nikterak jsem u filmu netrpěl. Na Zoë Kravitz se mi nedívalo špatně (celá maminka), Scarlett Johansson naštěstí neměla ten odhodlaný pohled, kterým se vyznačuje v různých variacích Avengerů a některé scény mě dokonce rozesmály, takže jsem se nakonec vykašlal na nějakou zodpovědnou kritiku a fláknul jsem tam i tu třetí hvězdičku. ()

EvilPhoEniX

Čekal jsem průser, nakonec jsem dostal vcelku vtipnou komedii o bláznivých ženských, kde Jillian Bell naprosto kraluje, Zoe Kravitz způsobuje erekci a silně krásou zastíňuje Scarlett, která působí lehce mdle. Je to sice naivní a příběhově to nenabídne vůbec nic,pár krát jsem se smál nahlas a některé hlášky si pamatuji ještě teď,za což dávám velké plus. 65% ()

malylada

Pořádně ulítlá dámská jízda, občas bizarní přes čáru. Komedie cílí na nenáročné diváky lacinými vtípky, které plní svůj účel, ale zbytek sahá na paty podprůměru a trapnosti. Postavy jednotlivých žen bych ve svém životě nechtěl nikdy poznat a občas jsem si říkal, že tyto charaktery patří do blázince. V některých pasážích dialogy opravdu nudí a scéna po scéně je jako den a noc. Zápletka je naprostý výplach, ale naštěstí se pořád něco děje. Chtělo to více scén na benzínce, ale závěr se nese v tak zběsilém tempu, který nakonec i baví......5/10 ()

kaylin

Jakmile se něco děje, je to dobré, je to vtipné, má to správný drive. Ale ve chvíli, kdy začnou všechny zúčastněné hodně mluvit, už to není ono a je to akorát trapné, bez nějaké pořádné hlášky, kdy se dámy chovají s prominutím jako krávy. Bez výjimky. Celkově zajímavé obsazení, které je zabito zbytečnými kecy, jež nemají hloubku ani vtip. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 12. června 2017 v New Yorku. (BMW12)
  • Natáčelo se ve státech New York a Kalifornie (Hermosa Beach). (BMW12)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér