Čarodějka

• USA Wicked - Part One (více)

Diskuze

Kisseather (hodnocení, recenze)

Sorry jako lidi... Ale mám otázku? Když malujete tak na bílí pápír že malujete vždy na bílí papír že? Pokud by jste malovali na černý papír tak leda bílou barvou, určitě by jste nepoužili zelenou že? Tak kde se sakra stala chyba? Je chyba v barvách nebo samotném papíru?

Ty jsi zelená? Ano jsem.

No bílé holky by se asi nikdo předpokládám neptal... Ty jsi bílá? Ano jsem. Protože prostě není nutnost se zeptat... to je ten rozdíl v normální a nucené diverzitě. 0_o

na příspěvěk reagoval Bublasaurus

Omnibus

Copak Ariana, ta ma aspon nit. Ale ta klasicka britka Cynthia Derivat. Neverim tomu, ze to neni masajsky valecnik.

W.Dow

Tak pod pokud je pod jednou kůži jiná kůže... Pak už je to neo diverzita? Tyhle filmy si fakt zadělávaní na velký průser. Už jen špatně pojatým castingem... jistě časem přijdou i jiné barvy duhy předpokládám. :)

Omnibus (hodnocení, recenze)

W.Dow

Ok, barvičky a srandičky stranou. Broadway, úspěšný a oceňovaný muzikál Wicked. A co jako? I kvalitní předloha se dá úplně zprasit a casting též. Btw, ta Ariana Grande má ve filmu jakou roli - vysloužilé šlapky? 😬

Omnibus (hodnocení, recenze)

Allien.9

To barevné pojetí postav je určitě nějaký jinotaj 😁. Nebo šifrovaný vzkaz čtenářům předlohy: Moc si to ve svých očekáváních nemalujte na růžovo nebo pak v kině zezelenáte vzteky.

Dr.Gogo

Dr.Gogo (hodnocení, recenze)

Milé děti. Možná přijde i snědý nebinární kouzelník s desetidílnou upínací sadou různorodých pohlaví v koženém kufříčku, kterému se spíše zamlouvají chlapci aby jste už konečně pochopili, že takto je to jedině správně!

gramofonix

gramofonix (hodnocení, recenze)

Nedokázal som dopozerať ani upútavku... Z tých hnusných farieb som mal pocit ako by som bol niečím nadopovaný. Som zvedavý na "hodnotenie" ....🤣🤦‍♂️

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Vizuál obou hlavních představitelek je vážně strašlivý. Spíš si říkám, jak je možné, že nevadí vybělení Ariany, když je to jinak 100% korektní (černoši, asiati, homosexuálové, vozíčkáři...).

na příspěvěk reagoval Omnibus

Hawaj

Hawaj (hodnocení, recenze)

Teda ta čarodějnice vypadá spíš jak Šrekyně než čarodějnice a Ariana Grande vypadá s těma peroxidem spálenejma vlasama jak ta nejposlednější štětka ze sibiřskýho zapadákova. Hrůza. Brrr

Kisseather

Ja to mam aspon ok v tom, ze ta uber ST sracka, ktere neni rovno, vyplodila, dik 2.s. mnou porad podporovanou odnoz SNW. Na jehoz prvni 2 serie na origo 4k,uz netrpelive, cekam. 👌👍😁🤓

PKD

No já se na to vyprd už po 1 serii... Pak jsem se k tomu už nějak nedostal a asi už nechci.

PKD

Taky jsem tam ten trailer měl. :)) Člověk si zaplatí za kino aby pak musel koukat na něco na co nechce. Holt to je ta svoboda.

Maj jí v Americe a teď jí máme i zde.

Kisseather

Nejvetsi prdel je, kdy mati, se kterou jsem byl na jiz zminenem Beetlejuiceovi 2,pri tr. na tento zcela jiste majstrstyk, vyvalila bulvy na tu zelenou. A to ona je rozhodne tolerantnejsi nez ja. A to uz je co rici.

Kisseather

V nechvalne proslule bizarr odnozi ST jmenem Shitcovery zasli tak daleko, ze se absutne vysrali na vypraveni pribehu ve stylu, kam se dosud clovek nevydal a prakticky 5 ubohych sezon tam resili placky, 349 pohlavi a proc si ty 2 bukvice, nerozumi. Ouu, jees. Jen tak dal.

PKD

Jo bohužel, je to tak ... A bude hůř. Až plátno ovládnou nebinárové, to bude teprve filmová budoucnost.

na příspěvěk reagoval PKD, PKD

W.Dow (hodnocení, recenze)

Mám ráda sérii The Wicked Years od Gregory Maguire, která si pohrává se světem čaroděje Oz a dodává jinak dost jednoduchoučkému původnímu příběhu trochu víc hloubky ale prostě ta vizuální stránka je tady dost nelibá. I když aspoň takhle si užiju muzikál, na který se asi jinak nikdy nedostanu :D

Kisseather (hodnocení, recenze)

Dle Tin-men je ta zelená nějaký druh radiace ze Smaragdové rudy.

Tedy jako zelená se nemůže narodit ... Leda by byla Hulk, jenže to by se ta zelená u ní musela postupně projevovat.... Zelenou se teprve stane. Nadruhou stranu aby černoška zelenala... To by asi neo rasistický? Takže je rovnou zelená... Hmm, jsem zvědavej kdo byla její matka, nebo otec? Bruse usnul s knížkou Oz na ksichtě?

loki5

loki5 (hodnocení, recenze)

Je docela umění udělat trailer, který nedá jediný důvod na sledování.

Kisseather

Holly uuuud je v prdeli uz hodne dlouho. Tohle uz snad po tom vsem, co vysral z prdele netflus a dyzny a samoz. Jabko+se svou "Nadaci" nemuze nikoho prequapiti ci snad shockovati. Max. tak pytlicky na zvraceni. 🤓😁👍👌🤮😢😔🤢

Černá je nová zelená...

Proč mám pocit že se z toho sami tvůrci snaží udělat rasistický film?
O odlišnosti?
Je jasný že tohle bude jako zloba... Záporák tu bude úplně někdo jinej a tohle nebude ve skutečnosti origin Zelené čarodějky. Tou se stane někdo úplně jiný.
Napadla mě ta mentorka... Nebo dokonce sama bloncka.
Ani bych se tomu nedivil.
Nebylo by to poprvé....

PKD (hodnocení, recenze)

Videl jsem dnes nezamerne trailer na tento majstrstyk a malem jsem se poblil nad tou zelenou cernou hnusnou hubou. Skoro me to zkazilo, jinak hodne dobry film Beetlejuice 2.

čidlo

čidlo (hodnocení, recenze)

Grande vypadá jako albín a ta černoška jako zlý sen...Zaručený celosvětový HIT.

na příspěvěk reagoval Frankk

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Allien.9

Právěže rasismem by bylo, nechat jim jejich pleť. Pokud mají originál postavy nějakou danou charakteristiku, tak by se měla dodržet. Když je původní postava fialová, má být fialová a je jedno, kdo je pod tím.

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Asi riskuju, že budu za rasistku, ale opravdu musí být Ariana vybělená a Cynthia zelená? Miluju Wicked a obě dámy mi normálně nevadí, ale spojení Wicked a obou dam je fakt wicked.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Britney Spears dostane životopisný snímek

Britney Spears dostane životopisný snímek

02.08.2024

It's Britney, bi*ch! S životopisnými filmy o muzikantech se v poslední době roztrhl pytel. Jen letos se objevil například snímek, jenž sledoval osudy věhlasného zpěváka reggae Bob Marley: One love, a… (více)

Třetí Sherlock se zpozdí

Třetí Sherlock se zpozdí

05.03.2019

Ať už za to může nabitý program hlavních hvězd Roberta Downeyho Jr. (Avengers: Endgame) nebo Juda Lawa (Captain Marvel), či snad náročné projekty režiséra Guye Ritchieho (Aladdin), nebo možná… (více)