American Horror Story - Murder House

(série)
USA, 2011, 8 h 40 min (Minutáž: 39–52 min)

Dylan McDermott, Connie Britton, Jessica Lange, Taissa Farmiga, Evan Peters, Frances Conroy, Alexandra Breckenridge, Jamie Brewer, Denis O'Hare (více)

Rozmanité hrôzostrašné príbehy nás zavedú na doteraz nepoznané, tajomné či zakázané miesta a predstavia nám svojich výnimočných hrdinov. Navštívime strašidelný dom, ústav pre duševne chorých ale aj školu pre čarodejnice a iné desivé miesta.
Nový hororový seriál od Ryana Murphyho a Brada Falchuka, tvorcov fenomenálneho seriálu Glee, získal v roku 2013 prestížnu cenu Zlatý glóbus v kategórii Najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe televízneho seriálu (Jessica Langeová) a celkovo získal 14 cien a 53 nominácií. (oficiální text distributora)

Diskuze

Linkyc

Linkyc (hodnocení, recenze)

Tvůrci řekli, že chtějí aby byl konec prostě každému jasný. Tak proč taková teorie? :)

Asmodin

Asmodin (hodnocení, recenze)

jandomi10

to je filozofická otázka :o) Co když ani my neexistuje? Co když jsme všichni jen literárními postavami, které si někdo vymyslel a zařadil do svého díla? A co bude, když náš příběh skončí? A dozvíme se někdy o čem celý ten náš příběh byl, proč jsme tady? . . . . . . .  ne vážně já bych v tom přílišnou hloubku nehledala

na příspěvěk reagoval LokiZombie

jandomi10

jandomi10 (hodnocení, recenze)

tak som konecne dopozeral 2. seriu a tak ma napadlo, ze nemohol byt ten koniec mysleny tak, ze Lana si vsetko vo svojej knihe vymyslela a nic z toho sa nestalo?

na příspěvěk reagoval oleg121, Asmodin

Uživatel sallyann smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

tak zkouknuto celý a... nu závěr nebyl tak škodolibost uspokojující jako v první sérii, ale dokumentární ladění posledního dílu kopírující různé styly různých desetiletí bylo fakt pěkný. A u jedné scény se objevila i nějaká ta slzička

Jessica Lange podruhé zcela ovládla seriálové vody, prostě neskutečné, co v AHS začala dělat :))

na příspěvěk reagoval Beckett51

HocKto

HocKto (hodnocení, recenze)

to bol az prilis velky ulet... ale vzhladom na rozne chutovky podavajuce v takychto zariadeniach je to akceptovatelne z pohladu stavov sestry jude :)

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

už se blížím ke konci.. no, nejsem si jistý, jestli jsem spokojen s tím sakra rychlým vyřízením několika dějových linek.. Ale ještě se uvidí, stačí jeden pěknej cliffhanger a odpouštím vše.

Muzikálová scéna vládne, Murphyho talent se tady projevil opravdu naplno :D

Sagara

Sagara (hodnocení, recenze)

Vynikajúce satisfactory finále. Spokojný úplne zo všetkým až na nevysvetlených mimoňov.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

SPOILER mě nejvíc nasralo, že postavu, kterou jsem měl nejmíň rád (z těch hlavních) přežila a ostatní umřeli

na příspěvěk reagoval rockstorm

alyne

alyne (hodnocení, recenze)

Já jsem upřímně trochu zklamaná. Předposlední díl mě nebavil vůbec, finále bylo celkem fajn.

na příspěvěk reagoval Beckett51

HocKto

HocKto (hodnocení, recenze)

no mne je to jasne, akurat teda ze mne to podvedome vadi... ale nie je to tak zasadny problem aby som to kvoli tomu prestal sledovat, takze pokial si to minimalne udrzi kvalitu 1. a 2. serie, tak sa tesim

Je rozhodnuto, Kick-Ass se přidá k Avengers

Je rozhodnuto, Kick-Ass se přidá k Avengers

05.10.2013

X-Men versus Avengers: Ta postava je naše!

X-Men versus Avengers: Ta postava je naše!

26.05.2013

Většina z vás zřejmě o nějakém Quicksilverovi nikdy neslyšela. Komiksoví fanoušci jsou ale doma. Quicksilver alias Pietro Maximoff je Magnetův syn a Magneta určitě znáte. Jak už jméno naznačuje, je… (více)

Karlík a továrna na mrtvoly

Karlík a továrna na mrtvoly