Pomsta

John Gold se po znepokojivém telefonátu od svého bývalého instruktora vrací do městečka, kde kdysi žil, aby se setkal s jeho synem a svým přítelem Danem Masonem. Dozví se však, že Dana i oba jeho rodiče byli zavražděni. Jelikož je místní policie neschopná, pátrá Gold na vlastní pěst a snaží se zjistit, kdo a proč Masonovy zabil. (Vapet Production)

Diskuze

Wacoslav1

Gary je uz uplne v riti. Pravidelne od nehu uz filmy radsej nesledujem. Toto vyzera na jeden z tych u ktorych aspon nebudem trpiet.

Lacike

Doufám, že dám aspoň 3* jinak je Gary definitivně v řiti. Chtěl jsem ho za každou cenu zase vidět, tak jsem stáhnul to Astro, ale asi to brzo vypnu je to totální sračka.

Wacoslav1

Ja od toho ocakavam film na urovni Eliminators. Take ten strasne lacny film na ktorom ale bude vidno velku snahu zucastnenych.

Lacike

Na imdb je takto uvedený. Každopádně jeho hrdina tu vypadá správně nad věcí. Nadsázka je tu patrná vypadá to, že se to nebude brát moc vážně. Je to béčkový jak poleno, ale nemuselo by to bejt nejhorší.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak aspoň že to uznáš :)) jo jo všiml sem si, že tenhle film je takový.......takový jako Smrtelná kořist, AUUUU!! to mně bolí hodně.

Yoshitsune

No já nevím... třeba by tu někomu chyběl. To jsem, ale naivní co? Já třeba toho Stu Benneta vůbec neznám, ale z traileru jako sympatický drsňák co si ví v každé situaci rady :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Lacike

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Vypadá to slibně ale Gary teda v traileru moc nebyl. Zajímavé je že představitel hlavní role tu nemá ani profil.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

vegetol.mp

Furt je to zábavnější než ty sračky točený v Mexický prdeli to mi nevymluvíš. a neser Invaze byla super konečně si mi po dlouhý době zas doporučil něco pořádnýho!

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Hele, pane Chytráčku, jděte radši rozmejšlet nad tím, jak jste moh dát několika posledním sračkám od Freda Olena Raye dvě hvězdičky:))

Lacike

To víš vlezla mu do toho určitě novinka od Timothyho packala juniora, tak mu nejnovější epos od mantáka Fraziera zřejmě uniknul :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Wacoslav1

Ja vôbec nechapem vegetola.

Sracku Misfire s Garym, ktoru reziroval Frazier si pozrel hned a pacila sa mu natolko, ze k nej urobil titulky.

A Rumble, ktory reziroval znova Frazier a hra tam znova Gary a este tu ma ten film o triedu lepsie hodnotenie, doteraz nevidel.

Mne keby sa pacil film od nejakych ludi natolko, ze k nemu urobim titulky, tak sa tesim na ich dalsi film a hned jak vyjde si ho pozriem. Ale on nie.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Stejně tak je zrušenej i ten Blackwater ani z toho Rogue který už tu má profil asi čtyři roky patrně nic nebude, tak tohle je jediný.

Lacike

Uvidíme co vyleze z tohohle. Režisér mi nic neříká, ale je to momentálně jdeinej aktivní projekt ve kterým Gary figuruje. To Liberty a Human factor to jsou mrtvý projekty který nikdy nevzniknou

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Díky za nahození filmu! Gary tu má posledního fanouška (mě) a já to nevzdávám :-)