Tully vypraví příběh Marly (Charlize Theron), matky tří dětí, které její bratr (Mark Duplass) pořídí chůvu. Přes počáteční nedůvěru si Marla k pozorné, nepředvídatelné a mladé chůvě Tully (Mackenzie Davis) vytvoří silné pouto. (Bontonfilm)

Dlubal David

Komedie, jo? Fakt? ■ Když pominu fakt, že jsem se docela často při sledování nudil, když pominu to, že mě děj němel jak vtáhnout, když pominu, že výběr herců byl špatně zvolen a jim to spolu prostě nepracuje, tak efekt šestého smyslu, který se zřejmě měl dostavit, se bohužel nedostavil. ■ Takže vidět a zapomenout... Více slov netřeba. ◢ ■ ◣ (R) [60/100] ■ (K) [60/100] ■ (V) [52/100] ■ (H) Charlize THERON [58/100] ● Mackenzie DAVIS [80/100] ● Mark DUPLASS [55/100] ● Ron LIVINGSTON [55/100] ■ (♫) [60/100] ■ (E) Dinner with Friends (2001) ● I'll See You in My Dreams (2015) ● Sex After Kids (2013) ● Tallulah (2016) ● The Good Mother (1988) ● Motherhood (2009) ● This Is 40 (2012) ● The Sixth Sense (1999) ● Crazy Kind of Love (2013) ● Please Stand By (2017) ● Table 19 (2017) ● Middle of Nowhere (2008) ● Men, Women & Children (2014) ■ (Č) 1 ■ (P) [Pondělí, 30-VII-2018; 21:22] [1080p] ϿϾ [PZ-cz] [44/100] ■ (CSFD) XmildenBoPouhleradoKokska(C) [44/100] ()

Xmilden

Reitman se zamýšlí nad tím jak asi zvládají matky narození 3. dítěte. Charlize Theron předvádí opět svou další dokonalou transformaci a tuhle typickou 35třicítku ji v pohodě uvěříte. Snad poprvé se Reitman snaží šokovat nečekanou pointou. Není důležité ji prokouknout, spíše oceňuji, kterak suverénním stylem dokáží jeho snímky plynout. 60% ()

Necrotongue

Ve chvíli, kdy došlo na první Jonahův "záchvat" v autě, jsem začal mít pocit, že jsem si zvolil špatný film a doufal jsem, že Marlo propadne depresi, v níž syna surově zavraždí, případně dupne na plyn a vezme děti na detailní prohlídku mostního pilíře. Postupně mě film stále víc bavil, přestože se v něm prakticky neustále pečovalo o děti, ke kterým jsem nikdy neměl kladný vztah. Snímek nebyl nijak světoborný a hodnotil bych ho maximálně třemi hvězdičkami, ale jednu jsem musel přidat Charlize Theron za její výkon i za přinesenou oběť. Což o to, nabrat ta kila mohla být docela zábava, ale dostávat je dolů... ()

Pavlínka9

Tak jednoduché téma a přitom tak hodně zavrhované. Theron za mě naprosto úžasně vysílená, unavená, zpruzená a totálně vyšťavená, kdy už vážně neví co má dělat dříve. Ve chvíli, kdy mi byla odhalena hlavní informace v nemocnici - musela jsem si to stopnout a všechno jsem si promyslela, představila a zapadlo mi to do sebe..wau :) :) Za mě bravo - a víc takových "jednoduchých" věcí ze života :) ()

Morholt

Utrápenou mámu tří dětí nakopne mladá chůva na tu správnou cestu za rodinným štěstím. Nic víc. Pokud chtěl Reitman poukázat na stereotypy mateřské dovolené, tak se mu to sice povedlo, ale divácky to na mě působilo nevděčně. To další byl standradní kýč, který není mladšího z Reitmanů hoden. Na průměr to tahají herečky a to jak Mackenzie Davis, tak především Charlize Theron, která se do své role vtělila dokonale. O to víc zamrzí celkový dojem. 50% ()

• Charlize Theron kvôli roli pribrala zhruba 22 kíl. Jej deti si o nej mysleli, že je naozaj tehotná. (Astonko)
  • Diablo Cody napsala film jako způsob, jak se vyrovnat s vlastním těžkým těhotenstvím. (griph)
  • Celosvětová premiéra proběhla 23. ledna 2018 na filmovém festivalu Sundance. (ČSFD)