Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

cross

Slušná akce, okořeněná občasnými vtípky, to je to, co vždy šlo Segalovi nejlíp. Nejinak je tomu i v tomto filmu, bohužel ale už je poznat, že Steven není nejmladší. Klasicky skvělý mi připadal především Tom Arnold a Bill Duke.Ještě jedna drobnost. Taky se nestačíte divit, jak vždy při honičce v uzoučkých uličkách někdo od někud vycouvá??? Scénaristé by se měli pomalu probudit, protože tohle už je jenom k smíchu... ()

liuk

Fajnový akční policajtský film, u kterého se člověk nenudí, sice je tam pár přehnaných scén, ale v jakém podobném filmu nejsou. Určitě jeden z lepších filmů Seagala. Bohužel mi tam celkem dost vadila ta druhá část ústředního dua, namachrované rappery co se cpou do všech koutů showbusinessu opravdu nemusím. Ale jinak lepší 3*. ()

Death

Svezi akce s par dobrymi hlaskami vzkrisila skoro mrtveho Seagala. S lepsim scenarem by to mohlo byt i za vic nez 3 hvezdy. ()

Narcis

4* pouze za to, že je tohle ten nejlepší film co Steven kdy natočil, ale za to může určitě režisér. Akce nebyla špatná i nějaký náznak vynalezávého scénáře zde byl. Jo a DMX je borec - skvělá scénka jak kupoval to superfáro - to bylo skvělé, ukázka toho že slušné jednání se někdy opravdu vyplatí. ()

ssfan

Lovec policajtů je excelentní akční film, který je velmi dobře herecky obsazen, je v něm plno dobrých akčních scén, příběh je rovněž sympatický, navíc je doplněn dobrými hláškami. Film nestojí jenom na Seagalovi, ale velkou měrou se na celkovém výsledku podílel i DMX a také Anthony Andersen s Tomem Arnoldem. Ve výsledku má pak film spád, ale zaroveň i vtip. Podle mě jde o nejlepší Seagalův film natočený po roce 2000. Nemám zde co vytknout, takže 5 hvězd. ()

manonfire

Další Seagalova blbina, jen poněkud pestřejší a rádoby vyleštěnější, než tomu tak bylo v minulých pokusech o návrat do B-třídy. Navíc mi strašně vadí jako obvykle zhovadilá wtf cool Gangsta atmoféra. K tomu špatný komik Tom Arnold a ten vymetenej fat nigga, kterej měl asi minule dostat od Jet-li ho větší nakládačku, aby konečně pochopil, že má držet hubu. Ty drsný výrazy byly od BMXe skutečně komický. Nné prostě. 30% ()

Fox85

Sakra, to je ale překvapení. Štefan sice opět předvedl své obvyklé tři výrazy, ale jinak to byl povedený akční film. Kéž by u takového druhu filmu zůstal a nenatáčel ty pozdější šílenosti. ()

Drnqonovic

Tohle je trochu krok stranou ve Stevenově kariéře, kdy není hlavní hrdina a kosič (i když tu něco sem tam předvede) a spíš se pokouší hrát. Tak nějak nevím, co si o tom mám myslet. Není to vyložená katastrofa, ale stejně to není správný, aby byl jenom přicmrdávač! Scénka s kurzem sebeovládání pobavila. ()

Danoboss

Na Seagala hodne dobrý film, vyrovnávajúci sa Prepadnutiu v pacifiku, rýchle, akčné, vtipné, zbytočne nenaťahované. ()

MGMCZ

Pááni..Konečně ten pravý Segal.Film má mouchy,ale který ne?Když k tomu přičtu že Segal je skvělý herec a pár dobrých hlášek,Segala na motorce tak to všechno sedí do hromady.Ještě konečná bitva kde Segal opět vyhrává.Kdyby kdyby ještě Segal natočil nějaký dobrý film..Musíme doufat ***** ()

darwin

Andrzej Bartkowiak opět nezklamal a natočil dobrý, svižný akční film. Steven Seagal se po dlouhé době objevil v nějakém nadprůměrném filmu a může být jen rád, že dostal šanci. Potěší jako obvykle úžasný Anthony Anderson. ()

kenkaku

Když jsem viděl lovce policajtů, hned mi blesklo hlavou: "Jo! Konečně je Seagal zpět takového jako si pamatuju ze začátku jeho kariéry..." No byl to omyl, protože šlo spíš o jeden z posledních záchvěvů směrem do plusu. Je tu solidní béčkově neurážlivá akce a vtip (představte si standardní Seagův výraz obličeje jak říká větu "Vidíte ten ksicht? To se šťastnej ksicht!" ...jo že to není vtipný? Tak si hned jednu hvězdičku uberte...) a to se počítá. ()