Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

Karlos1893

Stevie už je sice trošku baculatější, ale tenhle film se celkově dost povedl a patří k mým nejoblíbenějším. A taky má zajímavou zápletku, kterou jen tak někdo neprokoukne. ()

smrtubohem

Přes všechny nešvary tohoto filmu jsem byl ještě vcelku spokojen. i když spojení Stevena s černými rapery nefunguje. A ani nemohlo. Kdo tomuhle nevěří, tak mrkněte na pozdější Seagalovu tvorbu a pak si povíme ... ()

badmotherfucker

Jo velkej návrat, určitě jeho nejlepší film v 21 .stol. Steven sere na ekologii a vrací se v roli fízla kterej postrádá jakoukoliv mimiku. Má nejoblíbenějš scéna je, jak roztříská stolek během terapeutickýho sezení a posléze zmasakruje týpky co se mu snažej ukrást auto..))) ()

walkingdead

Film ani tak nestojí na Seagalovi jako na hláškách, hlavně v podání Anthony Andersona a Toma Arnolda. A celkově je to povedený akční film se zajímavým obsazením, z kterého je jasně čitelný Bartkowiakův styl. Film má spád, je tam hodně černochů, hodně akce, hodně testosteronu, hodně dějových zvratů, hodně píchatelná Jill Hennessy, hodně zkorumpovaných poldů - vlastně snad víc než těch "hodných". ()

maxnot

Asi poslední kvalitní film Stevena Segala. Dobrý souboje, kvalitní hudba (ač hip hop nemám rád) i vtip se tu a tam najde. ()

honzic

Sice zajímavá akce, ale příliš zmatené dějově i postavami, navíc Seagal hraje tradičně příšerně a celé je to moc promotané a prokombinované. Hodnocení: 45 % ()

Dejvid17

vídíte tenhle obličej? to je veselej obličej // seš kouzelník? ... mam ti vytáhnout z prdele králíka? :)) 4* sranda, humor a vynikající Seagal, Anderson a Arnold ()

vodkasesemte

s každým zastřeleným policajtem, co mi přišel vnucovat prázdná doporučení, jsem viděl ty tlustý svině s křivou držkou, co nejsou schopny rovně ani sedět. ()