Dalajlada

Tak tohle předčilo všechna očekávání. Začíná to poměrně nevinně a klidně. Ale od chvíle, kdy se to rozjede, tak se člověk jen řeže smíchy. Brutální a morbidní, avšak s notnou dávkou nadsázky. Potoky krve, útočící vnitřnosti... Tohle prostě nemělo chybu. ()

megacik

Keby som to videl v roku 1992, povedal by som si, že aký je to strašidelný a nechutný horor. Teraz v roku 2019 sa strašidelnosť vytratila, a zostala len tá nechutnosť. Ale bolo to napínavé a tá scéna kŕmenia zombíkov bola neskutočná. Jedno ale nechápem...ako ich mohlo napadnúť, že zombie dieťa tiež treba kočíkovať.... ()

Antimat

Gore,vtipné s prvkami hnusu (spomeniem tanier s pudingom) a zároveň dokáže semtam aj postrašiť.... Zombie horory s prvkami komédie nemôžem vidieť,zdvíhajú mi kufor a nudia k smrti,a prvky hororu márne hľadať...... No tento filmík je krásne podarený,aj komédia a aj horor...herecké obsadenie tiež nesklamalo... Premňa najpodarenejší zombie horor/komédia akú som videl a aj scény kde sa nič "nedeje" tak sa niečo deje ()

mrtvej_pes

Těžko hledám slova, která by dokázaly vyjádřit, jak moc tenhle film miluju... a proč. Má to prostě své kouzlo - a já jsem naprosto okouzlen. Neznám komedii (natož hororovou), která by mě na počtvrté bavila snad ještě víc než na poprvé. Jackson je šílenec, naprostej šílenec, a jsem rád, že do něj investovali, nechali ho urvat se ze řetězu a pak ještě o něco víc. Finále se sekačkou je nejspíš to nejšílenější, co jsem kdy na plátně viděl. Amen. ()