Quikeyed

Úžasná brutální a zároveň komediální podívaná ve které protečou hektolitry filmové krve,ale zároveň má film i hrozně vtipné chvilky(např.: s tím dítětem), Peter Jackon prostě umí úžasnou podívanou ať se to vezme z jakéhokoliv hlediska... ()

Chuppa

Super hororová komedie s hodně dobrými hláškami, kung-fu knězem a hromadou zombií. Prostě parádní relax. Ani se nechce věřit, že to natočil Peter Jackson, inu nějak se začít musí :-) ()

Tomket

Je to brilantní romantický doják. Nejdřív kvalitní úvod, kdy váháte zda vypnout či ne, ale pak si zvyknete, především na úchylné až nechutné záběry, kdy cáká růžová šlehačka z krku, gradující a rychlé zaběry kamery se vám začnou líbit, o psycho hudebního efektu nemluvě a najednou se vžijete do jednoduchého příběhu, kdy se komicky převtělí matka hl. hrdiny v zombi a začně postupně všechny nakazovat. Scénka ze hřbitova: "Nakopu Vám prdel ve jménu Boží", říká odvážně stařičký šedivý mnich, a začně řezat zombíky takovým způsobem, že se směju až se za břicho popadám. Ovšem skončí probodnut na soše andělíčku svatém:D. Převtělen. Je to hrozná sranda. Hororové mi přišli jen některé scény, a ty byli spíše odporné, nechutné, kýčovité. Akorát mě štvalo, že ty zombíci se tam řezali 70% délky filmu, což na mě bylo víc něž zdrávo. Ale pro tu prdel dávám jistých!!!!! Je to prostě DRSNY ()

Bartoloměj

ač se opět po čase protivím, většině svých oblíbených hodnotitelů, nemůžu si pomoci. na komedii málo vtipné ( vlastně je to vtipné dost, ale pořád stejně, což mě po čase prostě nudí ), na horor málo strašidelné ( vůbec ) a romnatické??... no nevim. ()

touchud

Dal bych 3 hvězdy, protože chvílemi to byla fakt nuda ... Ale ten závěr si zaslouží jednu bonusovou - hlavně za strejdu, to je skutečně nejlepší postava! :) ()

stiewe

Jak někdo kdo natoží skvělého Pána Prstenů může natočit něco nad čím se mnohým z nás obrací žalůdek na ruby a už nikdy nedokážou jíst puding. Odpověd jednoduchá: Geniální režisér. Já osobně jsem se u scény s sekačkou na trávu trhal smíchy a kdo ne tak ho nechápu. ()

Smoulin

Jééé, to mám radost!!! Viděl jsem tenhle film asi před 10 lety v pátek v noci na nově ve stavu lehké intencionální nestability a nevěřícně jsem zíral, nic podobného jsem do té doby i od té doby neviděl (snad s výjimkou Evildead a úvodu Resevil 4 na ps) a marně sháněl název filmu dodnes! Už se těším na souložící zombies a obří zombie mimino, jojojojo!!! ()

7duster

nudáááááá - absolutně nechápu to hodnocení, které tu tahle "legenda" má ...... ale co - jsou věci mezi nebem a zemí ..... ()

Sollozzo

Tuny hnusu, kečupu a umělohmotných končetin. Pro mě trochu zklamání, ale ve scéně s večeří a skvělým pudinkem, jsem se za břicho popadal (nejdřív kvůli obědu, který se chtěl podívat nahoru a potom smíchy). Peter Jackson pro mě zůstane jen a jen režisérem geniálního Pána Prstenů. ()

M4rkl4r

Kdybych byl nekrofilní zvrhlík s tendencí navštěvovat márnice a měl bych si vybrat mezi tímto filmem, či 32 čerstvě nabalzámovanými, svůdně zapáchajícími těly , tak bych ty nešťastlivce nechal tak hodinku a půl stydnout. Nebo možná radši navždy. Protože tento film by mě zkazil natolik, že by mě pro změnu začali přitahovat živí. A jaké následky může tato zvrácenost zanechat na normálních lidech? Buď , s hnusem a neodbytnou tohou vyprázdnit své útroby(jako by byli sledováním něčím nakaženy), film okamžitě zavrhnou nebo se dodívají a teprve poté film odsoudí. Ano ,správně! Na normálních lidech to samozřejmě zanechá pocit zhnusení a záminku proto, aby navštívili psychiatra. Avšak nám ,odporným zvrhlíkům, se tato béčková zombie groteska moc a moc líbí. ,,Ha Ha Ha Ha Ha Ha" - zlý dětský smích :))) 85% ()

Tanmut

Snímek, varující před lokálním přelidněním v důsledku přílivu imigrantů, zároveň zdůrazňuje tradiční rodinné hodnoty. Konzervativní pruda. ()

odvedle

Snáď to najabsurdnejšie, čo som doteraz videl, ale na tú dobu dobre natočené s množstvom krvi, povaľujúcich sa končatín, vnútornosti. ()

Uiboek

Tak toto je opravdu odvaz, dlouho jsem se tak nezasmál. Nejlepší hororový snímek, který jsem kdy viděl. Komedie u které jsem se smál skoro nejvíc... co více dodávat, snad jen - nechte se unášet na vlnách kečupu, slizu a sekačky na trávu! ()

Miagy

KRVAVÝ MASAKER. PLUS: doposial snad neprekonane mnozstvo krvi, čriev a nechutnosti, vtipnost na pokraji unosnosi, zvratenosti a totalny masaker motorovou kosackou, masky, napaditost, humor, MINUS: Afektovanost, vyrazy tvare, ()

JackDullBoy

No tak pri tomto filme si Jackson veru poriadne uletel. Ak človek hodnotí Braindead ako komédiu či paródiu tak potom si myslím, že je to jeden z najvydarenejších kúskov aké boli kedy natočené. Akonáhle ale dotyčný začne hľadať hlbší význam či posolstvo skryté niekde v prdiacich črevách s nutkaním zabiť všetko naokolo, tak nájde len sklamanie... Veľmi solídne popcornové predstavenie ()