Pán prstenů: Návrat krále

• USA The Lord of the Rings: The Return of the King (více)

TONYNKO

Paráda. Som dojatý. Úžasný fantasy film s najužasnejšími trikmi ( Gluma mam najradšej zo všetkých fantasy postav ). Film je skoro to isté ako Dve veže ale čo ho robí o mnoho nasobne lepší je Frodova a Samová linka. Jak som v Spoločenstve Froda moc nemusel tu by to bez neho nefungovalo. To napätie v Mordore, posledna hodinka kedy šplhaju do Hory Osudu a nakoniec je všetko na dosah ale... nebudem spoilerovat. Vdaka poslednej hodinke je film dokonalý a najdete ho v mojej TOPke. Extended verzia ma v tom utvrdila ešte viac. Potom tu bol koniec ktory mnohým vadil. Ja sam som na prste ratal kolkorat to už "skončilo". Ale vobec mi nevadil. 10/10 EDIT: Na druhý krát ma to už tak nezobralo neviem prečo. Takže 9/10 ()

Eror351

Úžasný film, který snad u mě už nic nepřekoná. Nejlepší zakončení trilogie, které mohl Peter Jackson udělat. Konec mě úplně dostal, nemohla jsem se odtrhnou od obrazovky a málem jsem brečela, jak želva. Prodloužená verze rozhodně stojí za to, protože Gimli je tam bezkonkurenční! ()

Sylvie22

Brilantné a nezabudnuteľné vygradovanie poslednej časti trilógie PP. Pripravte sa na strhujúce filmové triky (hlavne v bojovích scénach),na scény kedy vám bude v žilách tuhnúť krv a samozrejme na srdcervúce vyvrcholenie. Samozrejme herci podávajú ako vždy úžasné výkony. Nakoniec chcem len vzdať poctu Veľkému Peterovi Jacksonovi. Nik by to tak skvele nenatočil. ()

bratr_jezek

Vyvrcholení celé série bylo oproti knize upraveno (ukráceno) o zlvolného Sarumana, v prodloužené verzi si dokonce vychutnáte jeho smrt tak, jak mu jí v knize mnohý jistě přál. Poslední vtažení do nádherné legendy je plné efektů i důležitých rozhodnutí a snad jediným zklamáním je pro mnohé fanynky Aragorna, že jakmile ze sebe setře prach bitvy a nasadí korunu, paradoxně nevypadá tak "žůžo" jako předtím. ()

majorzeman13

Perfektní,dokonalé,vynikající zakončení série- trilogie Pán Prstenů .Bravo pane Peter Jackson !!!!!!!!!!!! Po zásluze dostalo toto pokračování 11. Oscarů.Mistrovské,úžasné filmové dílo. On to dokázal natočit nezfilmovatelné!!!! Výtvor pana J.R.R. Tolkiena a jeho fantastický,dechberoucí svět. Ted jen zfilmovat toho Hobbita pane režisére a bude to!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Freakyy

Nejlepší, nejdokonalejší, nejefektivnější z PP. Nej Bitvy, nej skřeti, nej Nazgůlci, vybuchující očičko bych si mohl pouštět ve smyčce celej den. Nejemotivnější. SE taky nejlepší z celý 3jky a bez něho bych se na to znovu nedíval. Nej + samý pozitiva... ()

luky99

nadherné vyrcholení celé série.Nejlepší díl je právě tento.Shrnulo to do sebe nejvíc bitev.Podle mě byl nejrásnější konec,nepřipadal mi vůbec natahovaný. ()

Filas

Velkolepé zakončení celé trilogie,kdy dochází k bitvě o Gondor a jeho hlavní město Minas Tirith a také v podstatě o přežití lidstva proti nelítostnému Sauronovi. Frodovi se Samem se i Glumovi navzdory nakonec podaří zničit prsten v ohni Hory osudu a Sauron, nepřítel svobodných lidí Středozemě je tak poražen. Aragorn se stane králem Gondoru a ožení se svou milovanou Arwen. Film po zásluze získal všech 11 Oscarů, na které byl nominován. Skvělé herecké výkony především Elijaha Wooda a Seana Astina,nezapomenutelný je i Viggo Mortensen jako Aragorn. ()

Method76

Epické zakončení Epické trilogie. Co víc k tomu říct a vypisovat nějaké inteligentní žvásty! Prostě vidět a nezapomenout. ()

Whyte

("I'm glad I'm with you, Samwise Gamgee, at the end of all things.") Nejepičtější snímek, jaký byl kdy natočen a zároveň jedno z nejlepších zakončení sérií v historii světové kinematografie! Dunící kilometry bitevních vřav, při jejichž dlouhém vyobrazení a působení fungují a celkově převyšují velké emoce, výborný scénář, mistrovská hudba, režie a spousty dalších a dalších věcí, které dávají zapomenout na rychle stárnoucí triky. Jacksonův masterpiece! //100%// ()

BranuliQ

Myslím si, že lepší film už ani vzniknúť nemohol. Hudba, ako v predchádzajúcich dvoch filmoch je úžasná, taktiež efekty na tú dobu asi neprekonateľné a takto chváliť by som mohol aj hodiny. Proste je to film, ktorý by som mohol pozrieť aj stokrát a môj názor by sa nezmenil. ()

Dhanill

Už je to dávno...ale pořád si pamatuji, jak jsem se rok těšil....a jak mi pak bylo trochu smutno a začal jsem čekat, jestli bude Hobit.... ()

EvilJared

Epické vyvrcholení Tolkienovy trilogie. Tady příliš není co vytknout! Úžasné velkolepé bojové scény, krásná výprava, skvělá hudba, to vše tvoří tento film. I přes 201 minut délky se nebudete nudit ani vteřinu. 'One Ring to rule them all'. ()

Onlajn

Senzační zakončení celé trilogie od veleúspěšného autora knihy J.R.R. Tolkiena a skvělého režiséra P. Jacksona. Tento film mě opět donutil sedět na židli až do konce. Boje, emoce a jako i v předchozích dílech neuvěřitelné efekty, triky a skvělý příběh. Co k tomu ještě dodat? Parádní dobrodružný film pro více generací. Jeden z hlavních představitelů boje dobra proti zlu. Jednička byla asi z celé trilogie nejlepší, ale i tak má tento film kvalitu. ()

lordlisak2

co k tomu říct...prostě užasný. Jako milovník pořádných akcí jsem si musel konec pouštět několikrát (po nějaké době vždy)ale i když jsem se na tento film viděl několikrát nikdy neztratil svůj půvab a klidně bych si ho pustil znova. Lordlisak2 ()

Zemřel herec Bernard Hill

Zemřel herec Bernard Hill

05.05.2024

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

22.12.2023

Lord of the Rings in Concert