Režie:
Maxim KubrinskijKamera:
Sergej AkopovHudba:
Maxim KoševarovHrají:
Vladimir Skvorcov, Jekatěrina Tarasova, Denis Pjanov, Xenija Katalymova, Vladimir Matvejev, Andrej Gulněv, Jurij Kovaljov, Olga Beljavskaja, Alexej Mitin, Jevgenij Kapitonov, Alexej Feďkin (více)Epizody(16)
-
Semja (S03E01)
-
Volk iz odinočki (S03E02)
-
Chavala (S03E03)
-
Vykup (S03E04)
-
Pristav (S03E05)
-
Ložnaja versija (S03E06)
-
Pod kupolom cirka (S03E07)
-
Uchažjor bolšoj mamočki (S03E08)
-
Iscelenije (S03E09)
-
Meloč (S03E10)
-
Kurjer (S03E11)
-
Čužije děňgi (S03E12)
-
Gonki na vyživanije (S03E13)
-
Tretij lišnij (S03E14)
-
Vygodnoje predloženije (S03E15)
-
Šaman, šaman (S03E16)
Hrají
Konstantin Čechovskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jelena Donina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Grabuzov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Dobrý člověk (2020) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Alexej Šutov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nelli Popova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anvar Libabov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Mišin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Charitonov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Gudim
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Oleg Žilin
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Sergejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Ugarov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Šamina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jevgenij Ivanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Abaljan
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Slyňko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pjotr Charčenko
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ivan Martynov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Alexejev
Sovětský svaz