Rusko,
2016, 24 h
(Minutáž: 90 min)
Režie:
Maxim KubrinskijKamera:
Sergej AkopovHudba:
Maxim KoševarovHrají:
Vladimir Skvorcov, Jekatěrina Tarasova, Denis Pjanov, Xenija Katalymova, Vladimir Matvejev, Andrej Gulněv, Jurij Kovaljov, Olga Beljavskaja, Alexej Mitin, Jevgenij Kapitonov, Alexej Feďkin (více)Epizody(16)
-
Semja (S03E01)
-
Volk iz odinočki (S03E02)
-
Chavala (S03E03)
-
Vykup (S03E04)
-
Pristav (S03E05)
-
Ložnaja versija (S03E06)
-
Pod kupolom cirka (S03E07)
-
Uchažjor bolšoj mamočki (S03E08)
-
Iscelenije (S03E09)
-
Meloč (S03E10)
-
Kurjer (S03E11)
-
Čužije děňgi (S03E12)
-
Gonki na vyživanije (S03E13)
-
Tretij lišnij (S03E14)
-
Vygodnoje predloženije (S03E15)
-
Šaman, šaman (S03E16)
Hrají
Anton Paděrin
Sovětský svaz
Zachar Čerezov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jekatěrina Mironova
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Alexej Štukin
Sovětský svaz
Jaroslav Voroncov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Inťakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Barabaš
Rusko
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Margarita Byčkova
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ljubov Makejeva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anton Syčjov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Sergej Sobolev
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Nikolaj Gorškov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Denis Šlenkov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Igor Sergejev
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vasilij Guzov
Sovětský svaz
Světlana Bakulina
Sovětský svaz
Natalja Iochvidova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)