Reklama

Reklama

Teta Mick

(seriál)
  • USA The Mick (více)
Trailer
USA, (2017–2018), 13 h 47 min (Minutáž: 21–23 min)

Hrají:

Kaitlin Olson, Carla Jimenez, Dave Annable, Thomas Barbusca, Sofia Black-D'Elia, Exie Booker, Scott MacArthur, Andy Favreau, Susan Park, Jack Stanton (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(37)

Obsahy(1)

Mackenzie „Mickey“ Molngová měla vždycky problém postarat se sama o sebe. V o to prekérnější situaci se ocitne, když je její bohatá sestra, se kterou se léta nevídala, i s manželem zatčena FBI a Mickey požádá, aby jí pohlídala děti. Mickey si tak najednou musí poradit s výchovou tří dětí jen s pomocí služebné Alby a svého přítele Jimmyho. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

Allien.9 odpad!

všechny recenze uživatele

Jako bych sledovala "Gilmorova děvčata" pro alkoholiky a feťáky. Zlatá "Máma" (to je sice taky hnus, ale některé vtipy jsou občas i vtipné). ()

Reklama

BlondJames 

všechny recenze uživatele

Čůrat smíchy u toho holt nebudeme, ale zas tak příšerné to není, znám i horší seriály...tenhle je dobrej , herci jsou fajn, a sem tam se i zasmějete. Líbí se mi i to, když seriál vyloženě nenavazuje na předchozí díly tak agresivně, že si musíte stáhnout celou sérii. Takže kdo nic neočekává, nezklame se... ()

WincKruspe 

všechny recenze uživatele

Kaitlin Olson byla pro Tetu Mick skvělá volba. Bohužel to se nedá říct o zbytku postav. Někdy je to celkem zábavné, ale dost to kazí právě nevhodné obsazení, kdy se na některé postavy prostě nechcete dívat. ()

kowalski odpad!

všechny recenze uživatele

tvl pět minut jsem na to koukal v televizi a nechápal jsem tu hustotu debilů, která se potkala na jednom místě herci, scénaristi a režiséři ()

Galerie (469)

Reklama

Reklama