Epizody(27)
-
Muž bez paměti (S05E01)
-
Vysvobození (S05E02)
-
Synové (S05E03)
-
Velký pád (S05E04)
-
Temný přítel (S05E05)
-
Malá tajemství (S05E06)
-
Fotograf (S05E07)
-
Skleněná oběť (S05E08)
-
Hráz (S05E09)
-
Linka 116 (S05E10)
-
Skejťák (S05E11)
-
Dvojnásobná vražda (S05E12)
-
Štístko (S05E13)
-
Vymodlené dítě (S05E14)
-
Rozlučka se svobodou (S05E15)
-
Síla krve (S05E16)
-
Odvykací kúra (S05E17)
-
Nezvěstná (S05E18)
-
Smrt kolegy (S05E19)
-
Nouzová operace (S05E20)
-
Děti ulice (S05E21)
-
Romeo a Julie (S05E22)
-
Naděje (S05E23)
-
Řeka (S05E24)
-
Odplata (S05E25)
-
Bodyček (S05E26)
-
Robot (S05E27)
Hrají
Michal Gulyáš
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Daniela Hirsh
Česko
Nejlepší seriály:
Světlo naděje (2023) (seriál)
Ochránce (2021) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Karolína Růžičková
Nejlepší seriály:
Táta v nesnázích (2023) (seriál)
TBH (2022) (seriál)
Pod hladinou (2023) (seriál)
Romana Widenková
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Pět let (2022) (seriál)
Pan profesor (2021) (seriál)
Jake Zahradník
Nejlepší seriály:
Carnival Row (2019) (seriál)
Soumrak templářů (2017) (seriál)
Specialisté (2017) (seriál)
Martin Lerch
Nejlepší seriály:
Ochránce (2021) (seriál)
Specialisté (2017) (seriál)
Anatomie života (2021) (seriál)
Mariwan Majid
Nejlepší seriály:
Specialisté (2017) (seriál)
Anatomie života (2021) (seriál)
Ondřej Běhan
Česko
Nejlepší seriály:
Ochránce (2021) (seriál)
Specialisté (2017) (seriál)
Zoo (2022) (seriál)
Matěj Šumbera
Česko
Nejlepší seriály:
Případ Roubal (2021) (seriál)
Specialisté (2017) (seriál)
Sára Korbelová
Česko
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
#martyisdead (2019) (seriál)
Sex O'Clock (2023) (seriál)
Michal Kavalčík
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Přešlapy (2009) (seriál)
Specialisté (2017) (seriál)
Václav Němec
Nejlepší seriály:
Duch (2022) (seriál)
Stíny v mlze (2022) (seriál)
Specialisté (2017) (seriál)
Johnny Horák
Česko
Nejlepší seriály:
Místo zločinu Ostrava (2020) (seriál)
Polda (2016) (seriál)
Specialisté (2017) (seriál)
Jiří Rendl
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Matematika zločinu (2023) (seriál)
Hana Marie Maroušková
Československo
Nejlepší seriály:
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Smysl pro tumor (2024) (seriál)
Docent (2023) (seriál)
Petr Kotora
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Volha (2023) (seriál)
Policie Modrava (2011) (seriál)
Kateřina Peřinová
Československo
Nejlepší seriály:
Až po uši (2014) (seriál)
Živé terče (2019) (seriál)
Pan profesor (2021) (seriál)
Eliška Jansová
Československo
Nejlepší seriály:
Táta v nesnázích (2023) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Polda (2016) (seriál)
Lukáš Mottl
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Chlap (2022) (seriál)
Táta v nesnázích (2023) (seriál)