Epizody(20)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
Obsahy(1)
Za joseonské éry vede korunní princ válku proti tajné organizaci, která svou moc a bohatství nahromadila díky kontrole zdrojů vody. (Netflix)
Hrají
Seung-ho Yoo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Roboti aniya (2017) (seriál)
Minami shineyo (2009) (seriál)
Gongbooeui sin (2010) (seriál)
So-hyeon Kim
Austrálie
Nejlepší seriály:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Myung-soo Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Můj drahý soused (2018) (seriál)
Joogoonui taeyang (2013) (seriál)
Andělovo milostné vzplanutí (2019) (seriál)
So-hee Yoon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Segajisaek pantaji - banjieui yeowang (2017) (seriál)
Náš první život (2017) (seriál)
Gyeolhoneul gidaehae (2014) (seriál)
Joon-ho Heo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Království zombie (2019) (seriál)
Čmuchalové (2023) (seriál)
Cheol-min Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Eogein Mai Laipeu (2022) (seriál)
Moosa Baekdongsoo (2011) (seriál)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Hyun-soo Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Segajisaek pantaji - woojooeui byeoli (2017) (seriál)
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)
Dvacítka na krku (2016) (seriál)
Ji-na Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)
Ki-joo Jin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Pongdangpongdang Love (2015) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
Yoo-ram Bae
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Misaeng (2014) (seriál)
Ach, můj duchu! (2015) (seriál)
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)
Byeong-cheol Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Tunel (2017) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Yeong-woong Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Haepiniseu (2021) (seriál)
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)
Rimembeo (2015) (seriál)
Jeong-hwan Kong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Ho-jin Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Wangeun saranghanda (2017) (seriál)
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)
Chae-young Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)
Manyeoyooheui (2007) (seriál)
Jong-soo Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Yong-goo Do
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)
Yongpalyi (2015) (seriál)
Gyoo-soo Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Gwimul (2021) (seriál)
Hae-gyoon Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Můj princ na 100 dní (2018) (seriál)
Navillera (2021) (seriál)
Myeong-soo Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Jeonwoo (2010) (seriál)