Reklama

Reklama

Všechno úplně všechno

  • USA Everything, Everything (více)
Trailer 3

Madeline je sedmnáct a hodně čte. Nic jiného totiž dělat nemůže. Její imunita nedokáže bojovat s venkovním světem, a proto je stále zavřená doma ve svém sterilním pokoji. Společnost jí dělá jen matka a ošetřovatelka. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se do sousedního domu nastěhuje nová rodina a s ní i kluk Olly. Jelikož se nemůže se záhadným sousedem setkat, začnou si psát emaily. Madeline si tak během krátkého času uvědomí, že její život není skutečný, a proto nabere odvahu všechno risknout... (Forum Film CZ)

(více)

Videa (6)

Trailer 3

Recenze (109)

alisa.upir 

všechny recenze uživatele

Tenhle film mi přišel mnohem uvěřitelnější a celkově se mi líbil víc, než žánrově podobné Fault in our stars. A hlavní hrdinové působí asi až moc realisticky a připomínají mi tu dobu dospívání, kdy prostě člověk ovládaný hormony nemyslí na nic jiného než na tu svoji druhou polovičku... ach, kde že ty časy jsou. ()

stitch7 

všechny recenze uživatele

Film bych přirovnal k bábovce. Je suchý. Když ho neuvidíte, vůbec o nic nepřijdete. Tedy kromě zjištění, že získat kreditku je vlastně strašně jednoduchá věc. Zřejmě i včetně toho, že se na ní vygeneruje nekonečné množství peněz. Ale jako jo, líbilo by se mi to. Kdyby mi bylo patnáct. A byl bych holka. To by mi totiž nevadila ta šablonovitost, sterilní herecký výkony a nudnej soundtrack. A to šokující odhalení na konci bylo neskutečně dementní. Phew. ()

Reklama

Vančura 

všechny recenze uživatele

Je spousta důvodů, proč se na ten film dívat skrz prsty: jen to "jen" další filmová adaptace literárního bestselleru (čti sračky) o smrtelně nemocné holce, jakých se v poslední době natočily už mraky, celé to má hodně předvídatelný - a zcela sexu-prostý (aby se zachovala přístupnost pro teenagerky) děj (obzvlášť pokud si člověk předem pustí trailer), natočila to nějaká no name režisérka, a český distributor - kromě toho, že film zabil stupidním českým názvem - s ním cílí výhradně na ženské divačky a někam ten film žánrově škatulkuje, což od něj odradí každého, kdo není žena nebo podobné romantické slaďáky nevyhledává - a přesto přese přechno mě ten film prostě dostal. A to asi v první řadě díky herecké představitelce hlavní postavy, výborné Amandle Stenberg - v roli Madeline je naprosto okouzlující a velmi přesvědčivá, a především díky ní ten film podle mě funguje a stojí za vidění. Velmi příjemný herecký objev a mimořádný talent! (Představitelka její matky mi naopak přišla herecky dost tragická a ani její postava ve filmu moc sympatická není). Čili za sebe říkám, že v tom filmu jsou neskutečný emoce, a je to celý strašně dojemný a krásný. Dlouho jsem nebyl v kině tak naměkko. ()

suzanne1997 

všechny recenze uživatele

Myslím, že si tenhle film zaslouží vyšší hodnocení. Byl to příběh v jádru hodně jednoduchý, to se však divák dozví, až na jeho konci. Velice se mi líbil, nebylo na něm nic, co bych změnila. Na jednu stranu chápu tu matku, ale na druhou i tu dceru. Jedna chtěla to nejlepší pro sebe, druhá chtěla normálně žít. Kdyby jí to bylo už od mala umožněno, mohlo by to dopadnout úplně jinak. Ale kdo by jiný konec chtěl? Já rozhodně ne. Nevím, co bych dělala být v Madyině situaci, ale asi bych toužila poznat svět, jsem ráda, že se jí to mohlo podařit. A jsem na vážkách, jestli mám film doporučovat nebo ne. Je o silné lásce, pochopení a o obrovské odvaze, takže komu tyto vlastnosti vyhovují, měl by se na něj, alespoň dle mého názoru, podívat. Já jsem si jej celkem užila a jeho shlédnutí rozhodně nelituju. ()

applause 

všechny recenze uživatele

Ani nevím, co jsem čekala, ale možná, že to bude lepší. Začátek byl zajímavý, bylo to napínavé, jak bude příběh pokračovat dál. V polovině mě film moc nebavil a nakonec takový převrat. Děj byl opravdu zvláštní, ale líbilo se mi moc zakomponování Malého prince do tohoto příběhu. Hudba byla super i hlavní postavy byly sympatické, ale za mě to byla nejslabší projekce. Snad jen mírně doporučuji. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (5)

  • Ve filmu Maddyina matka říká, že Olly (Nick Robinson) potřebuje ostříhat. V knize má však Olly hlavu oholenou. (michy9073)
  • Ve filmu je scéna, v níž astronaut sedí na barové stoličce při večeři. Má připomínat známou malbu „Nighthawks“ od Edwarda Hoopera z roku 1942. (TaNya_)
  • Ve filmu je několik rozdílů oproti knižní předloze. Ve filmu má Olly (Nick Robinson) oči hnědé, ale v knížce jsou důrazně popisovány oči modré jako oceán. Dále je v knížce uvedeno, že hlavní dvojice si posílá e-maily, kdežto ve filmu využívají textové zprávy. (TaNya_)

Reklama

Reklama