Ray Breslin (Sylvester Stallone) je neustále na útěku - živí se totiž testováním nedostatků zabezpečovacích systémů ve věznicích. Uplynulo už několik let, kdy se stal obětí zrady a musel sáhnout až na dno svých sil, aby unikl z nechvalně známé prosklené Hrobky. Po tomto úspěchu mu prestiž ještě stoupla, získal množství nových zakázek a nyní čelí nové velké výzvě. Jeden z členů jeho týmu zmizí a ocitne se v tajném technologickém zařízení s příznačným názvem Hádes. Tajemná organizace v něm vězní unesené osoby, které disponují důležitými informacemi nevyčíslitelné hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici i mezinárodně hledaní zločinci - nikomu z nich se zatím nepodařilo dostat se ven. Jediná cesta pro Raye Breslina tak znovu vede směrem dovnitř... (Forum Film CZ)

Diskuze

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak proč to Stallone vůbec natočil? Z nudy? Pro peníze? Chápu to u filmu, kterej si Arnie nebo Sly natočí jako nějaký to "nezávislý" přáníčko. Ale totální komerci, co nejde do kin? No, nejsem fanda ani jedničky. Doufám, že poslední Rambo půjde v Americe do kin. I kdyby oproti famózní čtyřce ubral na polovinu, pořád by to mohla bejt slušná podívaná. A radši budu sledovat jak mýtí drogový dealery, než zase žluťáčky. I když, jak říkám, Čtyřka byla geniální. Pro mě možná nejintenzivnější akční film v tomhle tisíciletí:)

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

V USA to ide rovno na Video On Demand, takze si nemyslim, ze by to mimo Cinu islo do kin. U nas to rozhodne do kin nepôjde.

na příspěvěk reagoval manonfire

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Když tak je to HAD, ne Hades... Hades je bůh podsvětí.

Ono by bylo možné napsat raději spíš jednoduše... Plán ůtěku:Tartaros. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Úplně jsem přišel o to překvapení.. když je na první pohled vidět že tentokrát se jedná o podzemní vězení... Mimo to že ten trailer je fakt otřesném... Potom ta ambice rovnou třetího dílu... Ncccc... 0_o

Lacike (hodnocení, recenze)

Ja sa tesim, jak bude Sly polovicu filmu vymyslat inteligentny plan uteku a nakoniec zoberie do ruky velky kver a prestriela si cestu von.

mzss1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Aha, no já si o tom filmu nic nezjištoval, ale tak nějak jsem to tedy tipnul soudě traileru. :) Ale na béčko to nemusí být špatné jak jsem se zpočátku obával. :)

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

mzss1

Tak on tam bude až na konci, ne? Celej film bude o tom, jak jeho člověk trpí ve vězení, kde si myslí, že nejlepší, jak sledovat mukly, je mít všude tmu a Stallonem, kterej se ho snaží vypátrat:)

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Nevypadá to špatně, jen mi přijde, že to bude krátký film, že se hned půjde na věc a během 30 min bude Stallone venku z toho šíleného vězení nebo co to bylo. :)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Lacike

Bude to taková blbustka která ti buď v momentálním rozpoložení sedne nebo ne. Jinak jak píšeš na Míle 22 se těším hodně.

Lacike (hodnocení, recenze)

Sice to vyzera po technickej stranke kompetentne narozdiel od sucasnych videosraciek Seagala, Willisa a spol. ale zaroven to vyzera uplne nudne. Nie je tam jediny zaber, ktory by ma zaujal. Fakt nechapem co Slya okrem tucneho seku presvedcilo s tym stracat cas.

No co uz, ale chut na poriadny akcniak mi napravil kratucky teaser na Wahlbergov Mile 22. To bude uplne ina liga. Co liga, uplne iny sport. :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ellmariachi

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ale jo nevypadá to nejhůř. Mega pecku nečekám, ale svůj standart by Miller snad překonat mohl.

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Ano, mentálny ynvalyda M. Žitnák. Buď ukázkový nefalšovaný dement, nebo profil někoho, kdo se sem chodí po naprání několika dávek heroinu do žíly náramně bavit. Nic mezi tím.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Castrator

este raz opakujem  ja mam tu 3 000 - 5000 multov. vazne. nejem, nespim, nechodim do prace, neberem plat, nic nikdy nekupujem, nechodim chcata a nai srat, som 24/7 celych 365 dni v roku onlajn .... 5 000 multov je holt 5000 multov