VOD (1)
Epizody(8)
Hrají
Johannes Lassen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Yasmin Mahmoud
Nejlepší seriály:
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Ola Rapace
Švédsko
Nejlepší seriály:
Poslední království (2015) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Søren Pilmark
Dánsko
Nejlepší seriály:
Království (1994) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Boj o těžkou vodu (2015) (seriál)
Ali Sivandi
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Anis Alobaidi
Nejlepší seriály:
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Sebastian Bull Sarning
Dánsko
Nejlepší seriály:
Případ: Ponorka (2020) (seriál)
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Advokaten (2018) (seriál)
Helle Fagralid
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Henning Jensen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Království (1994) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Alexandre Willaume
Dánsko
Nejlepší seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Poslední království (2015) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Peder Thomas Pedersen
Dánsko
Nejlepší seriály:
Den som dræber - Fanget af mørket (2019) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Advokaten (2018) (seriál)
Elsebeth Steentoft
Dánsko
Nejlepší seriály:
Klovn (2005) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Lise Risom Olsen
Norsko
Nejlepší seriály:
Dag (2010) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Mads Riisom
Dánsko
Nejlepší seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
Kristian Halken
Dánsko
Nejlepší seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Julie Grundtvig Wester
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Prokletá srdce (2014) (seriál)
Frederik Johansen
Dánsko
Nejlepší seriály:
DNA (2019) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Bertil Smith
Nejlepší seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Sandra El-Hussein
Nejlepší seriály:
Tváří v tvář (2019) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)
Ditte Arnth
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Rukojmí ve tmě (2017) (seriál)