Sestra

• USA The Nun (více)

Diskuze

hansel97

hansel97 (hodnocení, recenze)

Tak to není dotočené! To docela čumím. Na Digitalspy to píšou, celé ta scéna je z jedničky, jenom do videa, které Warrenovi promítají je v post-produkci vložený ten herec, co hraje Frenchieho. Pravděpodobně mělo být velký odhalení, když nakonec řekne Irene svoje jméno, což mě nedošlo. Ale je to Maurice Thierault, který skutečně existoval a Warrenovi tam o něm mluví.

Aspoň tohle dost cením, dobré propojení celého univerza, protože Jeptiška působila předtím nejvíc odtržená narozdíl od Annabelle.

na příspěvěk reagoval Cech

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Byla to docela nuda, nulová snaha o nějakou inovaci nebo zvrat. Byla sestra Irene později Lorraine Warren nebo ne?

na příspěvěk reagoval hansel97

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

To jako že všici ti uživatelé poslali na chlup stejné komenty?? :-D Nebo jsi poslal každému jiné? ;-) To mi připomíná staré zlaté časy, kdy jsem tu a tam některému ze spolužactva naškrábala slohovku... :-D Ale repetentům jsem to raději napsala na průměr a s několika chybama, aby to nebylo tak podezřelé... :-P ;-DDD

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

No tý piraňo, vy jste to tu zas pěkně rozbalili, škoda, že jsem tu taky nebyla. :-( :-)

hansel97

hansel97 (hodnocení, recenze)

Nevíte někdo jestli ta scéna na konci, kde přednášejí Warrenovi o Frenchiem a sedí tam ta ženská z jedničky v publiku je původní scéna z V zajetí démonů? Nebo to bylo dotočené? Protože ty scény na začátku byly použité totožné z dvojky, tak mě jen zajímá, jak moc hezky to propojili.

na příspěvěk reagoval Cech

ambron

Od obou filmů The Conjuring je to opravdu hodně vzdálené svojí kvalitou, ale kdo taky umí držet krok s Jamesem Wanem? :D Já prostě tyhle spin-offy nemůžu s Wanovou tvorbou srovnávat, když na nich pracují jiní režiséři a jiní scénáristé.

Cech (hodnocení, recenze)

Já ty komentáře klidně napíši, ale nevím komu to přesně adresovat. :D

Cech

To mě napadlo. No,jak jsem psal,škoda. A to se nedá nějak opakovat,jako reparát? :)

Cech (hodnocení, recenze)

Jo kdysi dávno jsem neprosel tím testem tak komentáře nemůžu dávat. :D Možná taky dobře.

PKD (hodnocení, recenze)

No,ale on tam vůbec nemá kolonku komentáře. Tak asi nemůže. Škoda.

na příspěvěk reagoval nikto_0.2

Cech

Konečně něco positivního. To jsou zde zatím 2 negativní výplody,až už to začínalo býti únavné. Myslím,že to tak taky nějak bych mohl vidět. Vycházím z toho,že když mi sedla Annabelle c.,tak tohle dle tvého popisu taky. A to mi stačí.

Cech (hodnocení, recenze)

Mě to prostě sedlo. O chlup lepší než Annabelle: Creation. Žádný zázrak, ale moc velká očekávání jsem neměl. Atmosféra, hudba a Valak super, příběh jednoduchý, herci ucházející, až na jednu hodně stupidní scénu dobré. Prostě průměr. Tři hvězdičky málo, čtyři zase moc no. Zatím zůstávám na 4 a při další projekci uvidím.

nikto_0.2

Tak s tím retardem bych si být tebou dával sakra bacha,a pro tvou informaci,ne fakt si nemůžu pamatovat každou blbost,když chodím na více diskuzí,které jsou pro mě o něco důležitější. Děkuji za pochopení.

na příspěvěk reagoval nikto_0.2

nikto_0.2

nikto_0.2 (hodnocení, recenze)

PKD

OMG! Ty si retard. Písal si tú správu že medzi 60 - 65% o 9:19. To nebolo tak dávno že si to nepamätáš!

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí