Reklama

Reklama

Sestra

  • USA The Nun (více)
Trailer 1

Démonická řádová sestra z hororu V zajetí démonů 2 se vrací, aby šířila zlo ze záhadného kláštera v Rumunsku, ve kterém řád jeptišek ukrývá děsivé tajemství. Nejtemnější kapitolu ze světa filmu V zajetí démonů Vám přináší legendární James Wan, filmový tvůrce, který stojí za touto úspěšnou filmovou sérií. (Vertical Entertainment)

Diskuze

hansel97

hansel97 (hodnocení, recenze)

Tak to není dotočené! To docela čumím. Na Digitalspy to píšou, celé ta scéna je z jedničky, jenom do videa, které Warrenovi promítají je v post-produkci vložený ten herec, co hraje Frenchieho. Pravděpodobně mělo být velký odhalení, když nakonec řekne Irene svoje jméno, což mě nedošlo. Ale je to Maurice Thierault, který skutečně existoval a Warrenovi tam o něm mluví.

Aspoň tohle dost cením, dobré propojení celého univerza, protože Jeptiška působila předtím nejvíc odtržená narozdíl od Annabelle.

http://www.digitalspy.com/movies/the-conjuring/feature/a865567/the-nun-ending-explained-the-conjuring-maurice/

na příspěvěk reagoval Cech

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Byla to docela nuda, nulová snaha o nějakou inovaci nebo zvrat. Byla sestra Irene později Lorraine Warren nebo ne?

na příspěvěk reagoval hansel97

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

To jako že všici ti uživatelé poslali na chlup stejné komenty?? :-D Nebo jsi poslal každému jiné? ;-) To mi připomíná staré zlaté časy, kdy jsem tu a tam některému ze spolužactva naškrábala slohovku... :-D Ale repetentům jsem to raději napsala na průměr a s několika chybama, aby to nebylo tak podezřelé... :-P ;-DDD

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

No tý piraňo, vy jste to tu zas pěkně rozbalili, škoda, že jsem tu taky nebyla. :-( :-)

hansel97

hansel97 (hodnocení, recenze)

Nevíte někdo jestli ta scéna na konci, kde přednášejí Warrenovi o Frenchiem a sedí tam ta ženská z jedničky v publiku je původní scéna z V zajetí démonů? Nebo to bylo dotočené? Protože ty scény na začátku byly použité totožné z dvojky, tak mě jen zajímá, jak moc hezky to propojili.

na příspěvěk reagoval Cech

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

ambron

Od obou filmů The Conjuring je to opravdu hodně vzdálené svojí kvalitou, ale kdo taky umí držet krok s Jamesem Wanem? :D Já prostě tyhle spin-offy nemůžu s Wanovou tvorbou srovnávat, když na nich pracují jiní režiséři a jiní scénáristé. 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Já ty komentáře klidně napíši, ale nevím komu to přesně adresovat. :D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Cech

To mě napadlo. No,jak jsem psal,škoda. A to se nedá nějak opakovat,jako reparát? :)

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Jo kdysi dávno jsem neprosel tím testem tak komentáře nemůžu dávat. :D Možná taky dobře.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

No,ale on tam vůbec nemá kolonku komentáře. Tak asi nemůže. Škoda. 

na příspěvěk reagoval nikto_0.2

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Cech

Konečně něco positivního. To jsou zde zatím 2 negativní výplody,až už to začínalo býti únavné. Myslím,že to tak taky nějak bych mohl vidět. Vycházím z toho,že když mi sedla Annabelle c.,tak tohle dle tvého popisu taky. A to mi stačí.

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Mě to prostě sedlo. O chlup lepší než Annabelle: Creation. Žádný zázrak, ale moc velká očekávání jsem neměl. Atmosféra, hudba a Valak super, příběh jednoduchý, herci ucházející, až na jednu hodně stupidní scénu dobré. Prostě průměr. Tři hvězdičky málo, čtyři zase moc no. Zatím zůstávám na 4 a při další projekci uvidím.

na příspěvěk reagoval PKD

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

nikto_0.2

Tak s tím retardem bych si být tebou dával sakra bacha,a pro tvou informaci,ne fakt si nemůžu pamatovat každou blbost,když chodím na více diskuzí,které jsou pro mě o něco důležitější. Děkuji za pochopení.

na příspěvěk reagoval nikto_0.2

nikto_0.2

nikto_0.2 (hodnocení, recenze)

PKD

OMG! Ty si retard. Písal si tú správu že medzi 60 - 65% o 9:19. To nebolo tak dávno že si to nepamätáš!

na příspěvěk reagoval PKD

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Annabelle se vrátí

Annabelle se vrátí

29.04.2018

Svět momentálně oslavuje propojený filmový vesmír od Marvelu, který čítá už 19 filmů. Jak asi víte, většině konkurenčních pokusů se příliš nedaří. Pokud byste ale hledali největší výjimku, dostanete… (více)

V zajetí démonů potřetí

V zajetí démonů potřetí

27.06.2017

Alfou a omegou dnešního Hollywoodu jsou propojené filmové vesmíry. U Star Wars nebo Marvelu šlapou na jedničku, jinde se více či méně klopýtá. Naposledy se trochu spálil vesmír s klasickými monstry,… (více)

Reklama

Reklama