Parodie na KUNG - FU filmy, jaká tu ještě nebyla! Autoři sestříhali dohromady dva hongkongské bojové filmy a nově natočené scény s novými postavami a dialogy. Původní postavy tak říkají úplně jiné věci a vás čeká skutečně pořádná zábava! Film Kung prásk smrtonosná smrt nepostrádá typický scénář - legendární válečník, zvaný "Vyvolený", chce pomstít SMRT své rodiny, a tak se vydává na cestu přes celou zemi, aby našel vraha. Nechybí ani pořádná akce a neuvěřitelné efekty. Vše je ale trochu jinak - a vás nepřejde smích od samého začátku až do úplného konce! (oficiální text distributora)

Boomstick

Celkom dobry napad,dat dokopy niekolko starych filmov s novymi dialogmi.Pravdupovediac,moc som sa nesmial ale nedam tomu zle hodnotenie pretoze snaha bola.Sice je pravda ze tam boli ale 2 vtipne sceny (umieranie,bolest ruk) ale aj tak som mal cely cas pocit akoby sa nieco stratilo v preklade.Vlastne ozaj..... ()

kitano

Niekolko ozaj vtipnych okamihov a skvelo vystihnuta atmosfera starych kung fu filmov, avsak na druhej strane, mnohe forky su naozaj prehnane, ba az trapne. Ak mate radi kung fu a este ste aj fanusikmi blaznivych parodii, zrejme sa pobavite. Ak vsak nie, mohli by ste vyberom tohto filmu velmi skaredo zakopnut. (4/10) ()

campix

Neskutečně tupá, ale zároveň skvělá parodie. Navíc jsem zjistil, že nemusím požít žádných omamných látek, abych se u tohoto filmu královsky pobavil. Krátká stopáž, svižný děj a spousta nezapomenutelných momentů, které nahrazují ty citelně slabší. Určitě ne každý dokáže ocenit takovýto film, ale mě Kung prásk především pobavil, rychle utekl a v paměti mi zanechal několik nezapomenutelných scén. ()

Hellboy odpad!

Nehorázná blbost! Sledování způsobuje měknutí mozku... Je to prostě naprostá kravina, nevim jak vás před tím už víc varovat a divím se, že film není v žebříčku 200 nejhorších filmů. Přiznávám, že několik vtipů bylo docela podařených, ale celkový dojem byl tak tragický, že se sám sobě divím, že jsem to dokoukal. PS: Film jsem viděl v originálním znění, ale řekl bych, že je to jedno. Ze všeho nejvtipnější je na tom filmu český název - Smrtonosná smrt:D a záběry, které se objevují při závěrečných titulcích a zobrazují natáčení několika trikových scén. ()

DaViD´82

Jediná opravdu vtipná věc je závěrečný "trailer" na druhý díl. Docela zajímavý nápad zparodovat staré kung-fu filmy dotočením a předabováním originálu se, bohužel, těžce nevydařil. Celé to zůstalo jen v rovině pšoukání a vůbec fekálního humoru. Ač je z filmu jasné, že Oedekerk je fandou, tak mohl mít trochu soudnosti a obsadit někoho jiného do hlavní role. On je totiž největším záporem filmu. Tedy hned po fatální chybě (u parodie) a to, že krom pár světlých momentů to není vtipné nýbrž trapné. ()

• V závěrečných titulcích běží fiktivní trailer na pokračování filmu, Kung Pow 2 ! Tongue Of Fury, který je však vytvořen z vystříhaných scén. (Lumberjack)
  • Původní scény jsou z filmu Tiger & Crane Fists (1976), režisér Steve Oedekerk jej sestříhal, dotočil nové scény a vytvořil originální a nesouvisející film. (Lumberjack)
  • Steve Oedekerk namluvil všechny dabované postavy kromě Whoa. (Dreadd)