Režie:
Antonín KachlíkScénář:
Jan TrefulkaKamera:
Jan NěmečekHudba:
Vladimír SommerHrají:
Alena Vránová, Václav Voska, Josef Langmiler, Jiří Holý, Ladislav Křiváček, Josef Beyvl, Rudolf Chromek, Mahulena Kulendíková, Tamara Řezáčová, Rudolf Řepík (více)Obsahy(1)
Podle námětu Jana Trefulky natočil Antonín Kachlík psychologickou studii ze života jedné ženy, zaměstnané matky dvou malých dětí. Snímek zachycuje malý výsek z jejího života, pouhý jeden den, během něhož hrdinka bilancuje, co dosud prožila a v čem uspěla či neuspěla. A bilancování to není optimistické, neboť marně hledá nějaký záchytný bod: její manželství ztroskotalo a poměr se ženatým mužem neskýtá valnou budoucnost... (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Alena Vránová
Československo
Nejlepší filmy:
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Pyšná princezna (1952)
Václav Voska
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Vajíčko (1968) (TV film)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál) - herec, vypravěč
Bílá paní (1965)
Josef Langmiler
Československo
Nejlepší filmy:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (TV film)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Jiří Holý
Československo
Nejlepší filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (TV film)
Ladislav Křiváček
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Světáci (1969)
Ucho (1970)
Slavnosti sněženek (1983)
Josef Beyvl
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (seriál)
Čintamani & podvodník (1964)
Rudolf Chromek
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Hry lásky šálivé (1971)
Poslední návrat (1982) (TV film)
Svatby pana Voka (1970)
Mahulena Kulendíková
Nejlepší filmy:
Ostře sledované vlaky (1966)
Starci na chmelu (1964)
Třiatřicet stříbrných křepelek (1964)
Tamara Řezáčová
Nejlepší filmy:
Rudolf Řepík
Nejlepší filmy:
Třiatřicet stříbrných křepelek (1964)
Táto, sežeň štěně! (1964)
Karel Pavlík
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
Charleyova teta (1969) (divadelní záznam)
Světáci (1969)
Světla Amortová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
O věcech nadpřirozených (1958)
Morálka paní Dulské (1958)
Ošklivá slečna (1959)
Josef Větrovec
Československo
Nejlepší filmy:
Ukradená vzducholoď (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)
Josef Kozák
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Vyšší princip (1960)
Romeo, Julie a tma (1959)
Tajemství krve (1953)
Stanislav Fišer
Československo
Nejlepší filmy:
Obžalovaný (1964)
Náš dědek Josef (1976)
Bylo čtvrt a bude půl (1968)
František Holar
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Císařův pekař - Pekařův císař (1951)
Láska jako trám (1967) (TV film)
František Daniel
Československo
Nejlepší filmy:
Alena Růžičková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Náš dědek Josef (1976)
Třiatřicet stříbrných křepelek (1964)
Ladislav Večeřa
Československo
Nejlepší filmy:
Javorová fujarka (1973) (TV film)
Náš dědek Josef (1976)
Život na úteku (1975)
Viktor Očásek
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Happy End (1967)