V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Drogový král přezdívaný Viking (Tom Bateman) postupně záhadně přichází o své zabijáky a Nels se pomalu mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě. (Vertical Entertainment)

Bogrant

Severská verzia mala síce vtipné vsuvky, ale stále bolo vo vzduchu cítiť tú ich typickú chladnosť, nevyvolávanú iba počasím, no pri remaku Mrazivá pomsta fakticky treba doplniť k trom vyššie vypísaným žánrom aj komédiu, pretože pri likvidovaní jednotlivých čudákov sa človek slušne pobavil. Miestami si to nevie vybrať, akým smerom sa to chce uberať a z väčšej časti je to tak debilné a prestrelené, že vyššie hodnotenie sa tomu jednoducho dať nemôže. Neeson opäť v pohode, no najlepší sú tu indiáni. ()

JB001

Přistupoval jsem k tomu s menší nedůvěrou, ale jsem rád, že jsem do toho šel. Krásné mrazivé prostředí, spousta mrtvých a hodně humoru. Netuctová zábava na studené zimní večery ()

Sa.sa

Slušná střílečka plná mrtvých to se teda musí nechat 😅😅😅 No rád jsem se podíval a ten konec stál za to... ()

silverscreen

50 %......Za ten konec by si film zasloužil odpad, ale jelikož me připadá že filmy hodnotím až moc negativně, tak 3* je opravdu maximum co této splácanině mohu dát. Přitom potenciál film měl, ale veze se na současné vlně trapného humoru za každou cenu. Připadá mi že si dnešní tvůrci myslí o divácích, že jsou hlupáci co chtejí konzumovat film bez emocí a atmosféry. ()

D.Gilmour

Nechápu. Totální vykrádačka vlastním režisérem. Mám slabost pro severské detektivky, tohle prostě nechápu. Kdo chce vidět Mrazivou pomstu ať se vrátí v čase o 4 roky a pustí si "Boj sněžného pluhu s mafií" . ()

wlaso

Nateseny z trailerov a nakoniec take nemastne neslane, clovek by si aj schrupol. Skoda, ale Liam je stale gut. ()

Lodovico

S viac premysleným scenárom a interakciami postáv to mohla byť černohumorná jednohubka roku. Rejžisér a scenáristi však moc hulili a málo leštili brko, a tak si pomáhali prvoplánovými akciami, ktoré ich napadli v jasnejších chvíľkach. Vieš čo je štokholmský symbol? ()

Fibonacci

Mňa to skrátka bavilo. 🍈 Neeson si ide svoje tempo. 🆗, napriklad charakter ženy nebol vymakany, policajtka takisto atd, ale.... who cares? taká hitmanovská pochúťka lomítko chľipka 😅 ()

ilegal1983

Ako mam Liama rad ale uz je cas ist do penze....Film okrem studenej prirody plnej snehu vlastne nic ine ani neponuka.Zaciatok je nudny a Neeson akoby ani nemal hlas.Zhruba v polovici filmu ma brali driemoty.Nic ani ziadna akcia ani ziadne napatie iba hnusne chladne a mrazive pocasie. ()

Mi_tO

Příjemný černo humorný filmek. Ten konec mě fakt dostal 🤣 nenudil jsem se a určitě doporučuji shlédnout. ()