Dobrý doktor

• USA The Good Doctor (více)
USA, (2017–2024), 89 h 46 min (Minutáž: 41–46 min)

Tvůrci:

David Shore

Hudba:

Dan Romer

Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Hill Harper, Chuku Modu, Richard Schiff, Beau Garrett, Tamlyn Tomita, Graham Verchere, Dylan Kingwell (více)

Shaun Murphy, mladý chirurg s autismem se syndromem učence, se přesouvá z tichého venkova, aby se připojil k prestižní chirurgické jednotce ve velkém městě. Shaun, sám mírně ztracený ve světě "normálních lidí", používá své mimořádné lékařské nadání, aby zachraňoval životy svých pacientů a zmírnil skepticismus svých kolegů. (AXN)

enforcer

1-3. série měly své chyby, ale bavily mě. 4. série je neuvěřitelná woke sračka, dějově někde na úrovni OVRZ. V žádném díle nesmí chybět libovolná propaganda, postavy se předhánějí v tom kdo vyblije dojemnější motivační citát a samozřejmě ubulený ksichty ve zpomalených záběrech. "Doktorština" se tam řeší už jenom minimálně. Bojím se podívat na 5. sérii... ()

movie_freak

Jo. Tohle mě baví. Představitel hlavní role má můj obdiv za herecký výkon, myslím, že tu postavu vystihl dokonale. Těším se na pokračování. ()

GaBriela39 odpad!

Protivný autista, barevní przní bílé, barevní nadávájí bílým, všichni mají rakovinu, máme otevřený mozek a kecáme o nesmyslech, každá operace se zvrtne.  A ten jeden díl ve čtvrté řadě, to bylo teda dílo. Odpad. ()