Slavie sice postoupila do ligy, ale na to, s čím přichází tým po dovolených se vážně nedá koukat. Guha přibral, ostatní prochlastali celou první půlku léta. Bída. Hrouzek v tom má jasno – s tímhle se extraliga hrát prostě nedá. Manažerka přichází s řešením. Posilou. Což by bylo možná fajn, kdyby nešlo o Slováky. Ty Hrouzek v hokeji fakt nesnáší. Ty vole, čobolové. To prostě nechceš… A tak chce pryč, výš. Nejlíp do repre. Bude to ale ta česká? (Televize Seznam)

pan_Bily

Tak to je hustýýý. Po mém komentáři po druhé řadě se musím tvůrcům omluvit. A smekám. Parádní překvapení, hlavně tématický. Hrouzek na Slovensku, to jsem nečekal. A to sedlo. S tím se dalo pracovat a taky to tvůrci maximálně využili. Hlavní dvojice, Langmajer, Vagnerová, opět naprosto super! Ostatní kolem taky dost dobrý, lepší než v druhé řadě. Celkově o dost lepší než druhá řada, ale ne tolik, jako první, ta je jasně nejlepší. ()

huhuhu783

Dávám plný počet hvězd a 50 palců nahoru k tomu. Naprosto mě nadchlo ( jako naprostýho fandu domácího hokeje a naší repre) to,že v současné době už je nad slunce jasné všem,i laické veřejnosti,že náš miklovaný hokej jde do p*dele a skončí tam co náš fotbal před 20 lety. A snad se tak jako on po dlouhých letech někdy vrátí do  lepoší kondice. Bohužel znám vnitřní vztahy v pár klubech a starost o mládež v nich a to že nás porazí slováci  ve čtvrtfinále  je zatím ještě dobré. Do pár let budeme hrát s itálií o udržení v A skupině. Jedině že by to vzal Hrouzek !!!!!! ()

Honjanmach

Podobně skvělé jako první série. Trošku více slovakofobní, tedy spíše proti hokeji, ale má to myšlenku i směr. Já osobně mám kamarády na Slovensku. To píši proto, aby se někdo necítil uražený, z některých komentářů je to cítit. 3. série není šitá horkou jehlou, je více propracovanější a dobře uchopené celé téma, které se prolíná od prvního do posledního dílu. ()

Tomgunses

Miluju Hrouzka, hokej a Slováky. Úžasný seriál! Kéž by Český hokej ale i další sporty měly takové motivátorské srdcařské trenéry... A hlavně náš současnej nároďák, viď Pešáne. :-) ()

jjemi

Prekvapivě nekorektní. Ale některé hlášky byly tak přehnané či absurdní, že snad neurazily. Jinde by to neprošlo. Viděla jsem jen některé díly 3. série! a stačilo mi to. Když jsem se odpoutala od slušného vychování a v duchu omluvila sousedům Slováků, byla to sranda, po dlouhé době jsem pocvičila bránici. ()