Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bratři z donucení se po letech znovu shledávají – tentokrát v rolích největšího světového detektiva a jeho věrného společníka & životopisce. Will Ferrell jako Holmes a John C. Reilly jako Watson spolu řeší vraždu v Buckinghamském paláci. Brzy pochopí, že pokud případ neobjasní do 5760 minut, královna bude další na řadě. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (125)

tron 

všechny recenze uživatele

„Dobite ho ako tulenie mláďa!“ Mám rád absurdný humor, drastické hlášky („Spláchneme ju do záchodu.“), ešte drastickejšie nápady (masturbácia, Titanic, Billy Zane, miestnosť pre návštevy) a dvojku Will Ferrell/John C. Reilly. Takže som si Holmesa a Watsona celkom užil. Určite to nebola žiadna komediálna šupa a ide skôr o nevyužitú príležitosť, než o skvelú komédiu. Ale komu tak ako mne vyhovuje drsnejší humor, mal by si prísť na svoje. Oceňujem i rôzne vtipy súvisiace s temnou dobou, v ktorej sa dej odohráva (najmä ženy-doktorky a britský vs. americký systém). ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Lehké natěšení plynule přešlo v obavy, přičemž výsledek je zkrátka bohužel ryzí průměr. Opravdu mám rád Ferrella i Reillyho a pevně doufám, že to je pouze ojedinělé zaškobrtnutí. Párkrát jsem se sice zasmál, ale bohužel bych počet těchto případů spočítal na prstech jedné ruky. A většina lidí asi bude tušit, že problém je u režie/scénáře, v tomto případě tedy u jednoho člověka. Etan Cohen (časté příjmení u filmové profese) nemá ten smysl pro timing jednotlivých scén a tady se mu to nepovedlo ( i ta jeho prvotina Get Hard byla vtipnější a celkově lepší). Vstup na vlastní nebezpečí. PS : na filmu je zdaleka nejzajímavější fakt, že na nosičích v tichosti vyšla jiná verze filmu než šla do kin, konkrétně se jedná o úvod. Viděl jsem oba a musím říci, že to ani nebylo třeba, jelikož gag s cuketou je jeden z těch lepších. ()

Reklama

drake31 

všechny recenze uživatele

Nezaujímavé, bez inšpirácie, 95% vtipov vyšumeli do prázdnoty, neskutočne nezáživné kde 90 minút bolo cítiť ako štyri hodiny. Film chce byť komédiou, no je však len nevydarenou paródiou s veľkými menami na plagáte. Potešili len dámy - Kelly Macdonald, Rebecca Hall a Lauren Lapkus - aj keď to bolo len vďaka ich šarmu. Ohliadnuc sa naprieč rokom 2018, tak sme mohli vidieť niekoľko skvelých a zábavných komédií, ktoré mali čo ponúknuť - Holmes & Watson bude zabudnutý behom týždňa lebo nemá čo ponúknuť. ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Kluci jedou tempem dva vtipy za vteřinu, jenže můj srandometr ukazoval s bídou tři smíchy na hodinu. Málokterá lidská snaha má tak skvělou úspěšnost, jako když ze sebe někdo mermomocí chce udělat vola. Pochválit bych chtěl parodii na Bídníky a Watsonův vkus, zbytek je zralý na prospěšné práce v královské zahradě. (Vancouver, Kanada) ()

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Tento snímek je klasickou americkou parodií. Tedy není moc chytrý, místy je nechutný a místy i trapný. Na stranu druhou je tam pár vtipných momentů, odkazů na vcelku slavné počiny a pár solidních hlášek. Vlastně jako jediný opravdový průser vidím přepálenou stopáž, která byť není extra dlouhá, pořád je nadměrná. Srazit patnáct minut dolů, by filmu dosti pomohlo. Normálně bych dala dvě hvězdy, ale díky tomu, jak zde vidím mizerné hodmocení, lehce nadhodnocuji. Za mne 50%. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (5)

  • V jednej scéne máme možnosť vidieť Titanic. Ten bol postavený v roku 1908 a po prvýkrát (aj posledný) vyplával v roku 1912. Film sa však odohráva niekoľko rokov pred týmto obdobím. (Astonko)
  • Studio Sony chtělo film po katastrofálních testovacích projekcích prodat streamovací službě Netflix, aby ho nemuselo nákladně posílat do kin. Avšak Netflix o koupi neměl zájem. [Zdroj: moviezone.cz] (CrypzzXD)

Související novinky

Ferrell, Reynolds a Vánoční koleda

Ferrell, Reynolds a Vánoční koleda

23.09.2019

Ještě nemáme ani prosinec, a už se musím pustit do rozebírání nejkrásnějšího období roku, Vánoc. Můžou za to totiž herci Will Ferrell a Ryan Reynolds, kteří se teď čerstvě upsali novému muzikálovému… (více)

Třetí Sherlock se zpozdí

Třetí Sherlock se zpozdí

05.03.2019

Ať už za to může nabitý program hlavních hvězd Roberta Downeyho Jr. (Avengers: Endgame) nebo Juda Lawa (Captain Marvel), či snad náročné projekty režiséra Guye Ritchieho (Aladdin), nebo možná… (více)

Josh Brolin a Peter Dinklage budou bratři

Josh Brolin a Peter Dinklage budou bratři

01.03.2019

V Hollywoodu už pár let koluje nápad natočit film Trojčata, který by fungoval jako duchovní pokračování osmdesátkové komedie Dvojčata s Arnoldem Schwarzeneggerem a Dannym DeVitem. Zatímco výše… (více)

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Zlaté maliny (v angličtině zkráceně Razzies) jsou ocenění za nejhorší filmy roku, které jsou každoročně „slavnostně“ udíleny den před Oscarovým ceremoniálem. Letošek pak nebyl výjimkou a byť nás ty… (více)

Reklama

Reklama