Tvůrci:
Emma ReevesHudba:
Mark RussellHrají:
Clare Higgins, Bella Ramsey, Raquel Cassidy, Wendy Craig, Nicola Stephenson, Jenny Richardson, Tamara Smart, Philip Martin Brown, Dagny Rollins, Shauna Shim (více)VOD (1)
Epizody(13)
-
Hvězda přání (S03E01)
-
Dvě Virválové (S03E02)
-
Magická máma (S03E03)
-
Troll z bažin (S03E04)
-
Sova a kotě (S03E05)
-
Hra (S03E06)
-
Zlá magie (S03E07)
-
Krákavý závod (S03E08)
-
Televizní hvězdy (S03E09)
-
Hledání Joy (S03E10)
-
Povstání košťat (S03E11)
-
Záměna čarodějek (S03E12)
-
Ethel Svatoušková vše zachrání (S03E13)
Obsahy(1)
Mildred se s nově nabytým sebevědomím vrátí do Akademie slečny Krákavé. Její matka je první nečarodějnicí v dějinách školy, která se stane členkou učitelského sboru. (Netflix)
Hrají
Clare Higgins
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Panství Downton (2010) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Zahalte jí tvář (1985) (seriál)
Bella Ramsey
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Hra o trůny (2011) (seriál)
Hilda (2018) (seriál)
Čas (2021) (seriál)
Raquel Cassidy
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Panství Downton (2010) (seriál)
Podfukáři (2004) (seriál)
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Wendy Craig
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Unforgotten (2015) (seriál)
Sága rodu Forsytů (2002) (seriál)
Slečna Marplová (2004) (seriál)
Nicola Stephenson
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Z Lark Rise do Candlefordu (2008) (seriál)
Psychiatr (2018) (seriál)
Protiúder (2010) (seriál)
Jenny Richardson
Nejlepší seriály:
Čarodějnice školou povinné (2017) (seriál)
Tamara Smart
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Bojíte se tmy? (2019) (seriál)
Hard Sun (2018) (seriál)
Čarodějnice školou povinné (2017) (seriál)
Philip Martin Brown
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Všechny velké a malé bytosti (1978) (seriál)
Foylova válka (2002) (seriál)
Otec Brown (2013) (seriál)
Dagny Rollins
Nejlepší seriály:
Čarodějnice školou povinné (2017) (seriál)
Shauna Shim
USA
Nejlepší seriály:
Mikrosvět (1998) (seriál)
Epizody (2011) (seriál)
Čarodějnice školou povinné (2017) (seriál)
Nicholas Jones
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Silk (2011) (seriál)
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Malá Dorritka (2008) (seriál)
Megan Hughes
Nejlepší seriály:
Čarodějnice školou povinné (2017) (seriál)
Trixie Hyde
Nejlepší seriály:
Čarodějnice školou povinné (2017) (seriál)
Kitty Slack
Nejlepší seriály:
Čarodějnice školou povinné (2017) (seriál)
Ynez Williams
Nejlepší seriály:
Čarodějnice školou povinné (2017) (seriál)
Dalmatinská 101 (2018) (seriál)
Zita Sattar
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Hale and Pace (1988) (seriál)
Zavolejte porodní sestřičky (2012) (seriál)
Flowers (2016) (seriál)
Anita Dobson
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Hotel Babylon (2006) (seriál)
Yemisi Oyinloye
Nejlepší seriály:
Catastrophe (2015) (seriál)
Šest v tom (1997) (seriál)
V bezpečí (2018) (seriál)
Eve Midgley
Nejlepší seriály:
Čarodějnice školou povinné (2017) (seriál)