BaronMartin

Tuhle epizodu díky jistým pasážím považuji za extrémně povedenou a dost zábavnou, naopak jsou zde ale i místa, která mi celkem vadila. Začal bych určitě tou dimenzí uvnitř Tyrona, která je stále hodně fajnová, a navíc, dostáváme Barona Samediho! Jéj! :D Je to totálně subjektivní a vůbec ne objektivní věc, ale já jsem extrémní fanda vúdú kultury (a zkuste hádat, z které osoby vznikla má přezdívka :D), tudíž vidět Samediho bylo parádní. A jo, je super. Je vtipný, má skvělý hlášky a jasně, nevidíme ho tu úplně hulit doutníky nebo chlastat rum (ale come on, je to teenagerovský seriál), působí nicméně naprosto skvěle a jeho úvodní scéna je parádní. Nápad toho, že Samedi zde vlastní jakousi manifestaci arkádové herny, byl taky super. Zde se ale dostáváme k prvnímu problému: ta gamesa, kterou Tandy s Tyem hrají, je sice super nápad, to provedení „střih mezi pixelovanou animací a reálnými herci v té hře“ je ale trochu pochybné :D Taky jsem úplně nepochopil, co je vlastně úkol Tandy. Jasně, dostat Tye k tomu, aby přestal hrát. Ale Ty nevypadal, že by s tím měl nějaký problém :D Představoval jsem si to tak, že ta hra bude Tye nějak hypnotizovat, aby pokračoval v hraní, a Tandy bude muset využít nějakou tu emoční manipulaci a promluvy do duše, aby ho přesvědčila. Ale ne, Ty prostě nechce přestat hrát, protože... prostě nechce :D A navíc, ve finále je to stejně zbytečné, jelikož Evita je odtamtud dostane i bez jejich aktivity. Na závěr chci jen říct, že Connorsova smrt mi přišla hrozně zbytečná a naprosté zahození jeho charakteru a jeho redemption arcu. Hodnocení: 74% ()

Tom10000

8.díl. Tandy se spolu se světlou Bridget dostanou do tajuplného světa "uvnitř" Tyrona, jenž upadl do kómatu, aby ho dostali zpět mezi ně. Na cestě jim pomáhá Evita, kamarádka Tyrona, a dost možná i budoucí manželka jednoho z bohů Loa. Tak praví pravidlo, když její matka zesnula vlivem Andrého čar. Tyron v "jiném" světě žádá Tandy, aby jí pomohl dohrát hru na automatu, jinak se nemůže vrátit zpět. Díky lsti a klamům se nakonec oběma podaří vrátit zpět, dokonce i Bridget, jež přijala svoji temnou stránku a dobrovolně jí předala vedení nad svým tělem. Cenu však zaplatila Evita, jež se právě musel provdat a díky své nové pozici zapomenout na city k Tyronovi. A nejenom to. Kvůli nepořádku v Andrého hlavě si musel on sám (André) trochu ulevit. Cenu zaplatila jeho nejbližší spojenec, sám však v touze po tom stát se bohem neuspěl. A ještě jedna smrt nás možná čekala. Tandy zřejmě zemřela matka. 85 procent. ()