Reklama

Reklama

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Já doufám že bude Casandra Cain protože obrovská nevýhoda tohoto filmu je, že nemá na co navazovat, od čeho se odrážet. Barbara svůj prostor dostane snad v řádném Bar univerzu.. Jako Batgirl bych bral Saorise Ronan 

na příspěvěk reagoval martinbucek

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

Hele to ti nevyšlo, vzhledem k tomu do hraje v Batmanovi se má otázka nabízí. Ty opět jen dáváš najevo svou tupost

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

no, ano to řekla, třeba i něco natočí a protože nyní to funguje tak že film o ženské hrdince musí točit žena, má šanci....

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

To řekla, ale včera nebo předevčírem jsem četl, že by se nebránila ani tomu, kdyby měla možnost stát za kamerou. Jinak jsme už černého otce a bílou dceru viděli třeba v nové F4, takže by to zaee takový problém nebyl. A věk by podle mě neřešil už skoro nikdo (minimálně ze štábu).

na příspěvěk reagoval Ratemus, Sabrewulf

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

Nene, Karen jen řekla že by hrozně ráda chtěla hrát Batgirl, do karet jí ovšem nehraje pár věcí. Je stará jako Pattionson a Batgirl by měla být ve věku Robina a za další, je to bílá zrzka což znamená že Batgirl bude hrát černá s tmavými vlasy kort když je Gordon černej a navíc opět, je to zrzka a to je ukazatel toho, že musí být černá

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Ale momentálně je šance, že to natočí (a dokonce si zahraje Batgirl) Karen Gillan. V takovém případě jsem nucen spokojeně zamlaskat a doufat, že to projde.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Warneři nakonec možná nechají kojota uniknout

Warneři nakonec možná nechají kojota uniknout

13.11.2023

Jak se zdá, čeho je moc, toho je příliš. Před pár dny jste se zde mohli dočíst zprávu o tom, že studio Warner Bros. se rozhodlo po více než roce od kontroverzního zrušení komiksovky Batgirl a animáku… (více)

Warneři opět ruší hotový film

Warneři opět ruší hotový film

11.11.2023

Je tomu rok a pár měsíců od doby, kdy svět obletěly zprávy, že studio Warner Bros. zrušilo již natočený a v postprodukci do jisté míry dokončený komiksový snímek z DC univerza, jímž byla divácky… (více)

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Reklama

Reklama