Spider-Man: Daleko od domova

• USA Spider-Man: Far from Home (více)
USA, 2019, 130 min

Peter Parker se vrací ve snímku Spider-Man: Daleko od domova, který je další kapitolou filmové série Spider-Man: Homecoming! Náš dobrý soused a superhrdina se vydá se svými kamarády Nedem, MJ a ostatními na prázdniny do Evropy. Petrův plán nechat na pár týdnů superhrdinství a užívat si vezme brzy za své, neboť Spider-Manovi zkříží cestu agent Nick Fury. Ten po Peterovi chce, aby mu pomohl vypátrat, proč na starý kontinent útočí obří elementálové. (Falcon)

Diskuze

dragon94

Uznám svoji chybu, svůj omyl, máš pravdu, ve všem co si kdy napal a i ve všem co kdy napíšeš. Máš pravdu, ve všem, máš pravdu......ve všem. A já se ti hluboce omlouvám, byla to ode mně chyba, ty máš ve všem pravdu. Už jsi teď spokojený ?

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

dragon94

Fajn, máš pravdu a jak už jsem řekl, jeho názor nemusí a ani není pravdivý.Mne už jen tahle hádka příjde naprosto k smíchu, protože jste se nikam neposunuli. :D A navíc tu píšete oba dva samé slohové práce. Já už to snad ani smíchy nevydržím, radši už ty vaše slohové práce přeskakuju.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak jo, v tom případě všech dvacet dva filmů, které utvářeli primární vesmír, neboli ten hlavní (v komiksech to je 616 tuším, nebo ne ? možná ne, třeba vůbec ne) vesmír, byl právě odsunut na vedlejší kolej a všechno se spláchlo do záchoda. Takže.......všechno co bylo a bude natočené, bylo zbytečně, všechno to čekání, komentáře, atd bylo zbytečné.Takže jestli tohle neni hlavní vesmír, kde tedy potom je ?

na příspěvěk reagoval martinbucek

Yoshitsune

Tohle je fakt zbytečný. Ty totiž né jenom, že během filmu nedáváš pozor, ale nedáváš pozor ani co ti píšu. Protože jsem nikde netvrdil, že to s Thanosem říkala Ancient one, ale ty holt chápeš věci jen tak jak se ti to hodí.

Ještě poslední hlod. Steve změnil časovou linii tím, že byl s Peggy a měl s ní nejspíš děti. Což ovlivnilo Steva z roku 2014, kterému Peggy říká o manželovi, kterým teda byl Steve z budoucnosti.

Jenomže v té době to nemohl být Steve, ledaže bychom sledovali už tu změněnou realitu... nebo měla jiného manžela a jiné děti.. a tím pádem Steve změnil realitu tím, že ona nebyla s tím jiným manželem, ale se Stevem.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel dragon94 smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a znova, znova, znova, znova a furt do kola. Tak jednoduchý to je, kámen moci = ovlivňuje časovou linku. Steve neni kámen, neni kosmická bytost, neni Eternals, neni Watcher, je to Steve Rogers jeho přítomnost v minulosti, nedokáže ovlivnit budoucnost. To by musel v minulosti udělat něco, co by ovlivnilo běh událostí natolik, aby se tím změnila budoucnost. Příklad : Zabránil by zabití Starků, prostě by zastavil Buckyho, ten by nezabil a Howarda a Maria. A Tony by tak nemohl převzít společnost, dostat ji na vrchol, výlet do Iráku a nestal by se Iron Mananem.

Ano tohle kdyby Steve udělal, tak to potom ano, to je alternativní realita, ovlivnil to. Ale protože Steve nic takového neudělal, proto se nic nezměnilo a vše tak proběhlo jak mělo.

aaaa opět znova

za prvé neříkala to Ancient One, ale Rhodey když štelovali oblek a bavili se že nemají moc Pymových částic. A Profesor Hulk řekl, že i kdyby to udělali, tak by tím nezměnili to co Thanos udělal, takže to nemá cenu. Ale to vůbec nesouvisí s tím, že Steve cestuje časem a vrací kameny. Po té co vrátil kameny (když byli Steve a Tony v roce 1970, bral Steve čtyři Pymovi částice.....čtyři) tak tím, že zůstane v roce 1945 nebo v jakémkoliv jiném roce, přece nijak neovlivní to co se má stát. V roce 2010 ho najdou a rozmrazí. Steve z roku 2019, nijak nemohl ovlivnit běh dějin, a toho co se stane, jen protože se nevrátí do roku 2019. Takže když Steve zůstává v roce 1945 nebo ať si každý doplní rok, tak tím přeci nedokáže nijak ovlivnit, onu budoucnost/současnost. A buď vědomě nebo nevědomě lžeš, protože to potvrdili režiséři, scénáristi, herci a nevim kdo víc, by to měl potvrdit

A nemuseli vůbec žit v tajnosti, změnil vizáž, našel si normální práci, do ničeho se neplet a proč by se taky měl do ničeho plést ? A hlavně nikdo ho nehledal na předměstí, ale v oblasti kde spadl a hlavně kdo ho hledal ? Těch pár lidí, co o tom projektu věděli ?

na příspěvěk reagoval dragon94, dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Ačkoli musím přiznat, že jak se v tom prodírám čím dál tím víc, tak je tu jistá možnost, že manžel Peggy byl skutečně náš Steve. Ale to pouze, že by Cap v minulosti nic krom tohodle nezměnil a žil těžce v utajení... A za předpokladu, že celé MCU sledujeme již tuhle alternativní linii a v originální realitě Peggy neměla manžela ani děti.. Což bych se ani nedivil, když byla tak zabraná do práce. Takže teoreticky to možné fakt je, ale jinak než to říkáš ty.

Yoshitsune

Vidím, že jsi z rozhovoru s Ancient One pochytil jen polovinu a úplně ti unikla informace o případném zabití Thanose jako dítěte. A proč to vlastně nejde. To je ta scéna kde říkali, že cestování časem prostě nefunguje jako v návratu do budoucnosti, Terminátorovi, Time cop atd..

Vysvětlovat ti to znovu nebudu, protože už jsem to dělal třikrát a oficiální vyjádření od Russoa ti prostě nestačí.  Stejně jako články na ign nebo jiných serverech. Takže věř si čemu chceš, ale už mě s tím fakt neotravuj.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

takže znova a naposled, neb mně to nebaví.

The Ancient One jasně řekla, že když se odebere kámen nekonečna z té reality, tak vznikne nová. Profesor Hulk ji ale řekl, že ne pokuď ten kámen zase vrátí, do stejného času a místa. A tak nevznikne žádná jiná, protože Strange dál kámen času Thanosovi, jelikož Strange viděl i to co se stane až se rozpadnou. Viděl tedy pět let čekání, na onu krysu atd. A Steve vrátil kameny, tam kam je měl vrátit a nevytvořil žádnou jinou realitu. U Lokiho, to je něco jiného, tam ano. Ale jak se ví, mohou existovat dvě Nebuly, v jenom světě. Takže zatímco Steve z roku 1945 je zamrzlý, Steve z roku 2019 je s Peggy, a nic tím nevytváří a ani nemůže nejde to. Neni to jakkoliv možné, to by všechny tyhle filmy tím pádem byli brány jako vedlejší, nebyl by to hlavní kánon. Ale to tak neni. Tím že Steve z roku 2019, zůstane v minulosti, nic neovlivní, nic nezmění, nemůže, nejde to, neni to možné, kameny vrátil a on sám neni kámen, takže nemůže vytvořit jinou dimenzi. či realitu Všichni tohle potvrdili, režiséři, scénáristi, herci, všichni, VŠICHNI.

na příspěvěk reagoval dragon94

Yoshitsune

Akorát je to teda v rozporu s filmem, režiséry a oficiálním vyjádřením, ale mysli si co chceš. Kdybys na mě zbytečně neútočil, tak bych to už dávno nechal být.

Mně totiž nejde o to přesvědčit tě, že se mýlíš.. Sere mě, že máš potřebu se nade mě povyšovat a neustále to řešit, i když už je to věc, o které jsme se bavili před týdnem.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

buliban

buliban (hodnocení, recenze)

Mě se líbí Carnovo věta : Já se taky mnohdy nabourávám do názoru druhých, ale to jen proto, že jsou nesmyslné.

ještě že tu máme tohoto morálního ochránce, aby naše názory nabraly správný směr

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

CarnTheNunya

A všiml sis, že jsem si s ním psal, na tohle téma, v klidu od 20.5. do 22.5. a on z ničeho nic napsal o 5 dní později? A to ještě stylem, že napsal "už mě to s tebou nebaví," přitom jsem se na něj přes 5 dní nereagoval, ale prostě měl potřebu mi říct, že jsem totální pí*us.

Pak měl potřebu házet sem rádoby drsné příspěvky, které následně smazal, aby je sem mohl napsat znovu později.

Všimni si, že jsem na něj naposledy reagoval v 11:15 s tím, že to nechám být. Pak se ovšem rozhodl, o 7 hodin a 30 minut později, napsat další příspěvek, který útočil na mou osobu. Když jsem mu odepsal, tak ten příspěvek opět smazal a napsal ho ve 23:08.

Zeptám se tě tedy v čem přesně už to přeháním, když jsem tohle téma uzavřel před 5ti dny a i tak se jednalo pouze o 4 příspěvky, kdy jsem něco napsal, že takhle cestování v čase nefungovalo, pak jsem se to snažil vysvětlit, pak znovu a nakonec jsem sem hodil zdroj.

Něco ti povím s Yoshitsunem je to vždycky takhle. Upřímně už mě sere jak si ten hošánek vždycky vyskakuje a dělá jak není lepší. Tahle situace se opakuje už více jak dva roky. Vždy se začne o něčem hádat a ve většině případech nemá pravdu (byly asi dva případy, kdy ji měl) a potom se začne hádat a nepřestane s tím ačkoli všichni ostatní už přestali. A poté co mu po nějaké době dojde, že teda asi fakt neměl pravdu, když mu to každej píše a fakty mluví proti němu, tak vymaže všechny svoje příspěvky, aby na to jakože nikdo nepřišel a tu samou věc udělá pak někde znovu. Podobnou konverzaci jsem s ním měl už asi 7 krát. Do toho neustále dělá to, že přijde někam do diskuze a když vidí, že tam na něco reaguji já, tak tam napíše vždy nějaký "ponižující" příspěvek.

Do toho ještě strašně rád vykládá jak není lepší, než ostatní viz. jeho příspěvek ve 12:46, ale v podstatě vše co dnes napsal. A jak vidíš, tak příspěvek, který napsal v 10:57 pak ho smazal a napsal ho znovu v 11:02, na který jsem mu napsal, ať dospěje, a kterým mě vlastně vyprovokoval k takovéto reakci raději smazal...

Pokud se ještě podíváš, tak on tu má za včerejšek 8 příspěvků a já 5 a to pouze ve dvou z nich zmiňuji, že se mýlí a to hned na začátku a pak, až večer po celodenním čtení jeho fňukání a urážek. Takže se tě zeptám... Opravdu ti přijde, že jsem to já, ten co to přehání a někomu něco vnucuje?

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Jedna věc je, že ano, Yoshiho názor nemusí být pravdivý. Ale za druhé, už to přeháníš. Já se taky mnohdy nabourávám do názoru druhých, ale to jen proto, že jsou nesmyslné. Ty se s ním tady hádáš kvůli jednomu debilnímu filmu, aniž by tě třeba napadlo, že si z tebe dělá prdel. Radši přemýšlej, než něco napíšeš.

na příspěvěk reagoval dragon94, Yoshitsune

Yoshitsune

To si teď smazal to co jsi napsal ve 20:14, abys to sem kopl znova ve stejném znění?

Jako to, že tady řešíme tvou mentální zaostalost a neschopnost pochopit film a následně i dvě oficiální vyjádření, už tak zasírá diskuzi, ještě to vážně hodláš zasírat tím, že si budeš mazat vlastní příspěvky a postovat je o pár hodin později znovu?

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Dospěj, říká někdo kdo nedokáže přiznat svoji chybu, že se pletl, a já bych to i přešel, ale on né. A já mám dospět....... tak to raději ne.

na příspěvěk reagoval dragon94

Jake Gyllenhaal se upsal dalšímu komiksu

Jake Gyllenhaal se upsal dalšímu komiksu

30.08.2021

Přestože se roky držel v komorních a nezávislých filmech, v posledních letech se Jake Gyllenhaal přesunul do blockbusterové produkce. Ve Spider-Man: Daleko od domova ztvárnil záporáka Mysteria a brzy… (více)

Trailer na Spider-Mana porazil Avengers

Trailer na Spider-Mana porazil Avengers

26.08.2021

Myslím, že odpověď na otázku, kterého superhrdinu mají vlastně lidé nejradši, je díky posledním pár dnům už docela jasná. Fanoušci zkrátka milují Spider-Mana, nebo spíš – Spider-Many. Jakmile totiž… (více)

Oscarová Olivia Colman se připojuje k Marvelu

Oscarová Olivia Colman se připojuje k Marvelu