Sebevražedný oddíl

• Česko Sebevražedný oddíl 2 (více)

Režisér James Gunn uvádí akční dobrodružství superhrdinů Warner Bros. Pictures Sebevražedný oddíl, těšte se na partu nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Jop, John Cena, takže prostě ždímání WWE hvězdičky. Ale jako může to být i prequel, že jo, tak uvidíme. Já z toho osobně nejsem moc nadšený, první by měli počkat, zda ta postava vůbec bude oblíbená.

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Interview s Kinnamanem mě hodně vyděsilo.

Zkráceně: Řekl, že každá scéna bude vtipná a crazy zábavná :/ Což docela vyvrací, že to má být gritty 70s war movie.

Bojím se, že to nebude skvělá Suicide Squad, ale přeslazení Guardians 3.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Králíček

Právě toto nesnáším a proto superhero už ano moc nečtu, protože ty postavy mají prostě nějaký základ a historii kterou je třeba dodržovat, nějaký level odolnosti, síly atd, prostě nějaký ukázky schopností a toho by se měli držet maximálně fakt dobře vysvětlit výkyvy, ale ne to najednou zcela ignorovat a vymýšlet hovadiny.... krásný příklad je World War Hulk, všechny postavy v tom komiksu se chovají nelogicky a dementně a Hulk který není prostě nejsilnější ani nejmocnější je tam všechny poráží a to i postavy, proti kterým prostě nemá Hulk mít žádnou šanci, viz Black Bolt který jen pouhým šeptem Hulka málem zabil v minulosti....potom následuje celá řáada úprav a omluv jen aby se vše vrátilo do starých kolejí, vymýšlejejí se kličky jako např že Black Bolt kterého tam Hulk porazil byl Skrull...já třeba absolutně nechápu Supermana v New 52, to bylo něco hroznýho že v Rebirthu místo něj radši dali toho starého před New 52....a co ted Snyder dělá s Luthorem z kterého udělal Apex Luthora pomálu nejmocnější bytost v multivesmíru....to je nehorázná přemrštěnost

na příspěvěk reagoval Králíček

Králíček (hodnocení, recenze)

Ratemus

Zatím to ještě nevyšlo celé, leč snad to BBart brzy dokončí. On Superman je takový, jakého ho udělá ten který autor, přičemž rozdíly jsou značné. Což je celkem běžné i u jiných hrdinů, kupříkladu Tom King nechal v nějakém komiksu Catwoman porazit Flashe, a to dokonce v normálním boji, bylo to naprosto nesmyslné. U nás je pravděpodobně nejznámější Supermanova verze ze seriálu z devadesátých let, tam byl opravdu náchylný ke všemu možnému, a ta z filmů. Naopak v některých komiksech, které vycházely i u nás, prakticky slabosti neměl, a již také nebyl závislý na Slunci jako zdroji energie, dokázal pohlcovat jakoukoli energii, taktéž měl jiný kostým.

Králíček

Tak vyšlo prostě new 52 a Rebirth plus ssq vs JL.. Já Teda ssq nemusím, mně to přijde jako naprosto stupidní tým.. Ohledně supermana, on průběžně trénuje odolnost proti svým slabinam, např Martian jej učí odolávat telepatii, sám se naučil si vyvinout odolnost nikoliv imunitu proti kryptonitu, dokonce porazil i Kryptonitove bytosti, proti Rudému slunci nevím, tam jsem nic nečetl.. Odolnost nebo obranu proti magii jej myslím učí Shazam ale nejsem si jistý.. On vyloženě není proti něčemu naprosto zranitelny jako např martian proti ohni..vzdyt přežil o kolizi dvou vesmirů

na příspěvěk reagoval Králíček, Prometheus69

Králíček (hodnocení, recenze)

Kryptonit též mají, ale on není jediná Supermanova slabina. Další je světlo červeného slunce, magie, psychická manipulace a podobně. Hlavně ale "hrdinové" Sebevražedného oddílu jsou padouši, jejich zbraní jsou špinavé triky. Počítalo se také s použitím určitého protivníka pro každého ze superhrdinů, v Sebevražedném oddíle byl kupříkladu Generál Zod. Leč ve zkratce toto nelze dostatečně objasnit, doporučoval bych spíše přečíst si komiksy. Zatím u nás vyšly tyto: Kopanec do zubů, Vzestup Baziliška a Smrt je jen pro pitomce, další díly pravděpodobně příští rok, a po určité době navazující Černá sféra, K zbláznění příčetná, Vypálit do základů, Pozemšťané v plamenech, Zab, co je ti nejdražší a Liga spravedlnosti vs. Sebevražedný oddíl.

janoo8

janoo8 (hodnocení, recenze)

Kincl

V SS z roku 2016 mluvili o tom jestli by se Superman rozhodl zaútočit na Bílý Dům, kdo by ho zastavil? A právě proto existuje SS.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Stalo se někdy že ta černoška "velitelka" chtěla aby SS sundali Justice league? Protože řekněme tato skupinka se dá lépe ovládat než postavy z JL?

na příspěvěk reagoval janoo8, Yoshitsune

dragon94

:-D tak to jsou potom síly naprosto vyrovnané...na to že Liga s ním v komiksech bojuje a celkem se zapotí, tak dobrý...., ale bude to při nejmenším alespon akční zábavná jízda

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

10.10.2023

Po měsících mlžení a kontradikcí ze strany Jamese Gunna, nového lodivoda filmového DC univerza, server Variety konečně může potvrdit, že se hlavní herecké hvězdy Gal Gadot, Jason Momoa a Ezra Miller… (více)

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

James Gunn získal dohled na DC filmy

James Gunn získal dohled na DC filmy

25.10.2022

Hollywood se po delší době opět mírně otřásl v základech, to proto, že režisér a scenárista James Gunn byl studiem Warner Bros. Discovery potvrzen do role jednoho z šéfů sekce DC films. Kompletní… (více)

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

06.09.2022

Za pár dní odstartuje disneyovská akce D23, na které má mít kromě jiného prezentaci také šéf Marvelu Kevin Feige. Údajně nás pak čeká pár novinek, na které se nedostalo během Comic-Conu, včetně… (více)