Reklama

Reklama

Sebevražedný oddíl

  • Česko Sebevražedný oddíl 2 (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Režisér James Gunn uvádí akční dobrodružství superhrdinů Warner Bros. Pictures Sebevražedný oddíl, těšte se na partu nejdegenerovanějších delikventů světa DC, kteří umírají touhou zachránit svět. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

myslim že na zabitého Jasona a že ho zabila Harley se zapomene a tahle linka vyšumí jako pěna a dále se řešit nebude...stejně jako náznak Injustice v BvS...podle mě když točí jedničku tak ani neví, co bude ve dvojce

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

dosty43

jak jinak, bez nich by to nebylo ono, respektive, oni definovali první díl...ted už jen záleží na tom, kdo se k nim připojí a proti komu půjdou....snad ne zase proti někomu OP

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

woodsman

že ve dvojce bude Adam není potvrzené ale jen se o tom spekuluje...jednička je pro mě asi čtvrtý nejlepší filmy DCEU, tedy druhý nejhorší

woodsman

woodsman (hodnocení, recenze)

Ratemus

noa taka harley s  bejzbalkout by vedela riadne zapotit supermana :D ja sa nahodou tesim 1 sa mi velmi pacila hovori sa uz dlchsie ze tam ma byt black adam tak uvidíme bude isto viac prepojeny z DCEU ako 1 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

tohle je naprostá zbytečnost, fakt nevím, jak tato serie má přispět do dění DCEU, jestli je chtějí ve finále použít proti Lize, nebo já nevim...

na příspěvěk reagoval woodsman

dosty43

dosty43 (hodnocení, recenze)

Michael De Luca (Kapitán Phillips,Inferno,The Social Network) se stal producentem Suicide Squad 2.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Nevka

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

jestli chceš temné příběhy a dospělé serie, tak Dark Horse a Image, tam z 90% narazíš na pořádné lahůdky a výborné věci....samozřjmě Vertigo, které u mě vede v globálu DC před Marvelem....i když Marvel má zase pod sebou skvělou hororovou temnou tvorbu Stephena Kinga jako komiksy Stand nebo hlavně Dark Tower

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

DC žádnou temnou odnož nemá....má pod sebou Vertigo, který vydává drsnější příběhy, které většinou nejsou (jak které) součástí klasického DC světa s hrdiny, ale jinak nevím o ničem...poslední dobou některé Vertigo řady jsou i ve stejném světě jako třeba Liga, ale potkají se minimálně

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

to ano, až na to že ještě desetkrát drsnější....ono Loba je těžké udělat, je to opravdu neskutečný bijec na Supermanově úrovni

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Hellboy je Dark Horse...se podívej kdekoliv na netu...v Injustice je tak maximálně protože na film má práva Warner,.....věř mi od Hellboye mám vše, co u nás vyšlo a Mika Mignolu sleduju hodně let (autor Hellboye)...

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Pamatuješ na Apocalipsa? :DDDD

 

Hellboy je DC... nědělej mi v tom ještě větší bordel než už v tom mám. 

Marvel to teda rozhodně není. :P

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Hellboy není DC...Black Adam má moc od egyptských bohů, ten nesílí postupně, maximálně bude mít ty schopnosti chvíli a bude se je učit ovládat ale silné je bude mít od začátku...pokud to opět nezmění chytráci...Loba bych tam necpal, vždyt ten povraždil stovky bohů, povraždil a zničil stovky planet....na toho už fakt nějaký Oddíl nemá....

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Přijde mi že to bude nějak navazovat na Ghotemské Sirény... Takže sestava Deadstroke.. který je v podstatě nepřítel všech, Black Adam... třeba bude teprve nabírat svou moc.. a Travička Eavy... by byla celkem reálná představa. Případně buster Luthor. :) Lobo by taky nebylo špatný... ale nemyslím že by WB chystalo až takový krvák. :)

 

Já bych si představoval Loba spíše ve spojení z Dark league nebo možná z Hellboy? 8)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prometheus69

 jestli půjdou proti Adamovi, tak už jsou Warneři fakt idioti...já slyšel že k němu půjdou snad pro radu, nebo pro nějakou zbran nebo tak něco, ale ne proti němu....snad tam u Warnerům nejebe uplně všem....proti DS možná, alespon by Amanda nasrala Luthora pro kterého DS maká....jak řikám, vždyt skoro všechny porazí i Batman

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Související novinky

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

Gadot a spol. v DC oficiálně skončili

10.10.2023

Po měsících mlžení a kontradikcí ze strany Jamese Gunna, nového lodivoda filmového DC univerza, server Variety konečně může potvrdit, že se hlavní herecké hvězdy Gal Gadot, Jason Momoa a Ezra Miller… (více)

James Gunn upřesňuje restart DC

James Gunn upřesňuje restart DC

15.07.2023

Ještě před premiérou Flashe režisér a nový šéf DC Studios James Gunn uvedl, že veškerá komiksová tvorba studia počínaje jeho snímkem Superman: Legacy bude jedno velké propojené univerzum. Již delší… (více)

James Gunn získal dohled na DC filmy

James Gunn získal dohled na DC filmy

25.10.2022

Hollywood se po delší době opět mírně otřásl v základech, to proto, že režisér a scenárista James Gunn byl studiem Warner Bros. Discovery potvrzen do role jednoho z šéfů sekce DC films. Kompletní… (více)

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

Kdo povede komiksovou týmovku Thunderbolts?

06.09.2022

Za pár dní odstartuje disneyovská akce D23, na které má mít kromě jiného prezentaci také šéf Marvelu Kevin Feige. Údajně nás pak čeká pár novinek, na které se nedostalo během Comic-Conu, včetně… (více)

Reklama

Reklama