Souboj s rodinou

• Velká Británie Fighting with My Family (více)

Srdečná komedie Souboj s rodinou je natočená podle neuvěřitelného skutečného příběhu úspěšné wrestlerky Paige. Paige a její bratr Zak, kteří se narodili do harmonické rodiny zápasníků, jsou nadšení ze své životní šance zúčastnit se konkurzu do WWE. Místo v tomto výcvikovém programu však nakonec získá jenom Paige, která musí opustit rodinu a čelit novému drsnému světu na vlastní pěst. Paige si na své cestě musí sáhnout na úplné dno, bojovat za své blízké a nakonec dokázat světu, že právě to, co ji odlišuje od ostatních, by z ní nakonec mohlo udělat hvězdu. (HBO Europe)

Malarkey

Vlastně si nejsem vědomý, kolik je životopisných filmů, který se tváří jako regulérní životopisný film, ale zároveň se v něm prolínají herci z daného prostředí, kteří opravdu hrají sami sebe. Taková zvláštní kombinace reality a filmařského umu, u kterého to jde, protože příběh samotný je stále poměrně aktuální. Tvůrci ale skvěle zvolili herce a tak na něj byla radost koukat. Florence Pugh byla v hlavní roli bombastická a její rodiče Lena Headey a Nick Frost se přetransformovali tak, že každé jejich hlody by se měly tesat do hláškovací bible. ()

Necrotongue

Jenom velice, velice málo chybělo k tomu, abych film ohodnotil plnou palbou. Vadilo mi občasné přehnané moralizování a hra na city, ale to bylo asi tak všechno. Nick Frost byl dokonalý, tahle role se fakt hodně lišila od jeho obvyklých "oblekových" postav, a vlastně celá rodina Knightových mě hodně bavila. Taky si myslím, že se tady wrestling ukázal trochu v jiném světle (jistě, je to domluvené, ale je to doopravdy) a s množstvím vtipných hlášek jsem byl více než spokojený. // "Jseš puberťák, a k tomu slepej. Co jinýho máš dneska v plánu? Poslouchat porno?" 4*+ ()

Ellmariachi

Hodně lidí tento film uvádí jako příjemnou pohodovku u které se zasměje. Určitě s tímhle tvrzením souhlasím, ale jedním dechem dodávám, že na mě daleko lépe působily vážnější chvíle. Snad až na jednu výjimku totiž působí nenuceně a díky tomu nenastala situace, kdy bych dával oči v sloup a přál asi by už scéna skončila. Film je točený podle dokumentu a dokument se prý drží reálných událostí, což je fajn. Hlavní hrdinka spadá do kategorie, kdy si vás postupně získá a ve finále ji nejde nefandit. Postavy okolo jsou i díky obsazení dobré a třeba linka s holkama příjemně překvapila. Co musím vypíchnout nejvíc je obsazení rodičů. Lena Headey v roli sympatické maminy je parádní a v kontrastu s GoT to působí skvěle. Stejně tak je super Nick Bajie Frost. Finálový zápas jsem si po té pustil na youtube a musím říct, že ve filmu ty souboje vypadají snad ještě lépe než ve skutečných zápasech. 72 procent. ()

pepo

Podobne prijemne prekvapenie ako vo svojej dobe Vyfic. Sympaticka asi milion patsto dvadsiata osma variacia na from Zero to Hero. Ma to vsak neokukane prostredie, vynikajucu hlavnu predstavitelku a velky feel good faktor. A ako ceresnicky na torte The Rock a civilny Vince Vaughn (tato poloha mu velmi sedi).Proste maly dobry film na rozziarenie dna. 8/10 ()

pornogrind

Film jsem před pár dny zahlídl v bedně a tak jsem ho prubnul. Nelákalo mě ani tak téma wrestlingu(za mě je to divadlo, já radši MMA) jako spíš Nick Frost, kterej si mě získal ve filmu Shaun of the Dead(2004). A je už celkem dlouho co jsem ho viděl ve filmu v nějaký hlavnější roli. Nick Frost nezklamal ale o samotným snímku to říct nemůžu. Film má určitě pár vydařenejch momentů a hlášek (jako třeba: Mě mrdne a pohřbí mě zbouchlou) ale jako celek mi film až tak nesedl. Na můj vkus to bylo pojato až moc rodinně(rozuměj film, kterej by mohl oslovit celou rodinu). Lepší 2 hvězdy. ()

• Po víťazstve Divas titulu pri svojom debute sa Paige (Florence Pugh) v skutočnosti už znova neprihovárala divákom, ako to možno vidieť vo filme, ale iba odišla späť do zákulisia. (GTS_PUNK)
  • Paige pri svojom debute vyhrala Divas titul WWE vo veku 21 rokov, čím sa stala vôbec najmladšou držiteľkou tohto titulu vôbec. (GTS_PUNK)