Reklama

Reklama

Titans

(seriál)
Trailer 1
USA, (2018–2023), 36 h 50 min (Minutáž: 40–53 min)

Hrají:

Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Ryan Potter, Minka Kelly, Jarreth J. Merz, Sherilyn Fenn, Martin Roach, Phillip Jarrett (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(49)

Batmanův bývalý parťák Dick Grayson opouští jejich vzájemnou spolupráci a setkává se se skupinkou mladých hrdinů, kteří zoufale potřebují správného učitele. (Netflix)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (57)

mo cuishle 

všechny recenze uživatele

Tak tohle bylo utrpení dokoukat. Tři série o tom jak Titáni bojují hlavně mezi sebou pořád a neustále. Záporáci nula. Red Hood alias Robin se každých 5 minut přidává na stranu dobra či zla podle toho jak se asi zrovna vyspal...Bohužel hrozná blbost co vůbec nedává smysl. Sem tam je tam dobrý humor a nehrát tam tak pohlední herci (až na pár výjimek viď Rachel..) tak nedokoukám ani tu první sérii. 2☆ ()

fiLLthe3DD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. Série - Očekávání nebyla nikterak zvlášť vysoká a "pilot" pro mne byl vyloženým zklamáním - přesto jsem však seriálu dal nakonec šanci a byl vcelku mile překvapený. Největším kamenem úrazu je v tomto případě scénář, jelikož pro "příběh" důležité a podstatné dialogy zní naprosto debilním a odfláknutým dojmem (ehm, epizoda "Koriand‘r") - tvůrci si toho však nejspíš byli vědomi, tudíž nějakých sáhodlouhých rozhovorů je zde minimum a seriál se soustředí primárně na akci. Ta spoléhá spíše na kontaktní a dosti krvavé a drastické souboje a digitálních efektů využívá jen minimálně ("Beast Boyovy" proměny mi nepřišly tak zrůdné, jak mnozí tvrdí a výbuchy za použití CGI jsou v dnešní době standardem), což oceňuji, jelikož např. "Arrowverse" je přesným opakem a pro mě tak naprosto nekoukatelnou záležitostí. Herecké výkony pro podobný žánr dostačující, Anna Diop, z níž jsem měl největší obavy mne pak zaujala asi nejvíc... Kvalita jednotlivých epizod je pak proměnlivá jen lehce, což přidává plusové body - nicméně, vtipné a odlehčenější scény nečekejte, "Titans" jsou navzdory dětinskému příběhu nesmírně temní, místy se dokonce pokouší i o nějaké ty dramatické prvky, ale ne nikterak rušivým způsobem. 2. Série - První řada mne nadchla takovým způsobem, že jsem s nápětím vyhlížel tu druhou... a čekání pro mne bylo natolik dlouhé, že v mezičase zmizela chuť si ji vůbec pouštět, už jen z představy, že přijde další, a další... a opravdu nechci na nějaké finále čekat X let... na konec Hry o trůny se taky čekalo a jak byli fanoušci „nadšení" :( ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

,,JE NAČASE ZLIKVIDOVAT SVĚT“… „NE, DOKUĎ NEBUDE MÍT ZLOMENÉ SRDCE...“ /// DC má svůj superhrdinskej seroš. Někdy mám pocit, že je tady přesuperhrdinováno, ale Amerika už je hold taková… Je fajn, že je to drsnějšího ražení se solidní akcí a Robin není žádná buzna. Příběh je taková klasika vo konci světa, jen tady v něm jede celá rodina. Ale má tempo a baví. Samozřejmě, je to týnejdžrovina, takže něco mě zase tolik nebere. Dávám 4*, ale mám dojem, že skutečná síla se ukáže až ve druhý sérii. Počkám si na ni… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že dva Robini jsou víc než jeden. 2.) Mám v telefonu kontakt na Bruce Wayna. 3.) Thx za titule „Zira.“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

katmandzoo 

všechny recenze uživatele

Úvod a finiš seriálu na kvalitnej úrovni, prostredné epizódy však boli dosť hluché, natiahnuté a pomaly sa vliekli bez akejkoľvek dávky akcie či prekvapivých zvratov. Obsadenie seriálových postáv bolo tiež také polovičaté, niektoré boli zaujímavo spracované s vlastným príbehom, neprítomnosť iných by som pokojne oželel. Potešila ma epizóda venovaná postavám zo seriálu Doom Patrol, ktorá ma namotivovala k jeho zhliadnutiu. Titans teda hodnotím ako priemerný seriál. Videl som síce iba prvú sériu, no akosi ma neláka pozerať to ďalej. Najbližšie si asi zo sveta fantasy pustím už spomínaný Doom Patrol či Watchmen. 3/5 ()

Maximilianus 

všechny recenze uživatele

Tento seriál ma zatiaľ moc neupútal. Prvú sériu som dopozeral len tak tak, a hoci nabudila na druhú, zatiaľ nič moc. Chce to byť temné ako sa na DC patrí, a aj sa mu to sem tam darí, ale pôsobí to zároveň moc detsky, efekty sú hrozné, príbeh nuda. Asi fakt iba pre skutočných DC fanúšikov. Druhú asi ešte dopozerám, ale pokračovať asi nebudem. Sú aj lepšie seriály. ()

Galerie (574)

Zajímavosti (37)

  • Seriál vznikl jako jeden z prvních projektů pro novou streamovací službu DC Universe, která začala své služby poskytovat od roku 2018. Mezinárodně Titans distribuoval Netflix. (JORDY)
  • Zatímco předchozí série si svou premiéru odbyly na streamovací službě DC Universe, tak třetí byla uvedena na HBO Max – důvodem byl nízký zájem diváků o platformu DC Universe, a tak se veškerá její produkce přesunula právě na HBO. Samotná služba však úplně nezanikla, avšak změnila svůj název na DC Universe Infinite a místo filmové/seriálové tvorby změnila své zaměření na předplatné digitálních komiksů. (fiLLthe3DD)

Související novinky

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Jak je zvykem i letos došlo na seznam nejpirátěnějších (nelegálně stažených) seriálů za rok 2018 a díky absenci fantasy hitu Hra o trůny od HBO se žebříček tentokrát dočkal několika změn. Poprvé za… (více)

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)

Bažináč se vrátí v novém seriálu

Bažináč se vrátí v novém seriálu

03.05.2018

Největšími hvězdami DC jsou bezpochyby Superman, Batman a Wonder Woman. Hollywood ale strávil spoustu času i s Bažináčem, který už se dočkal dvou filmů a dvou seriálů. Doktor Alec Holland, z něhož… (více)

Reklama

Reklama