Epizody(20)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
Obsahy(2)
Čosonský učenec s tajemnou minulostí si najme prodavačku knih převlečenou za muže, aby mu pomohla bránit trůn před upírem. (Netflix)
Hrají
Joon-gi Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Mai geol (2005) (seriál)
Yoo-bi Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Yumieui Sepodeul (2021) (seriál)
Chang-min Shim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Bameul geotneun sunbi (2015) (seriál)
Paradaiseu mokjang (2011) (seriál)
Soo-hyeok Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gomen, aišiteru (2017) (seriál)
Zítra je taky den (2022) (seriál)
Hwaiteu keuriseumaseu (2011) (seriál)
So-eun Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Doogeundoogeun seupaikeu (2016) (seriál)
Bameul geotneun sunbi (2015) (seriál)
Tae-hwan Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Segajisaek pantaji - banjieui yeowang (2017) (seriál)
Ssaikopaeseu daieori (2019) (seriál)
Milhwe (2014) (seriál)
Hee-jin Jang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Agui Kkot (2020) (seriál)
Big (2012) (seriál)
Watstcheu eop (2011) (seriál)
Soon-jae Lee
Severní Korea
Nejlepší seriály:
Eogein Mai Laipeu (2022) (seriál)
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Betoben baireoseu (2008) (seriál)
Seok-yong Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Betoben baireoseu (2008) (seriál)
Ee-joo Yeo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Toowikseu (2013) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Bitnageona michigeona (2015) (seriál)
Hyun-woo Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gongbooeui sin (2010) (seriál)
Areumdawoon geodaeege (2012) (seriál)
A Good Day to Be a Dog (2023) (seriál)
Gyoo-soo Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Gwimul (2021) (seriál)
Ji-il Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sarangbi (2012) (seriál)
Yooryung (2012) (seriál)
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Ye-ryeong Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (seriál)
Yoon-hong Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Samchongsa (2014) (seriál)
Seo-won Jang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Neon naege banehsseo (2011) (seriál)
Chuno (2010) (seriál)
Ik-joon Yang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gwaenchana, sarangiya (2014) (seriál)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Jeong-soo Han
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Arangsaddojeon (2012) (seriál)
Jong-hak Son
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Seutobeuligeu (2019) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Zlatá lžíce (2022) (seriál)
Dan-yool Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (seriál)
Bameul geotneun sunbi (2015) (seriál)