Lidský vězeň se ve vesmíru seznámí s miloučkým mimozemšťanem, který dokáže zničit planetu, a vydá se na mezihvězdné dobrodružství za záchranu světa. (Netflix)

Deleo

Otravně sympatický = tak se dá popsat jak seriál i hlavní postava. Sledování seriálu a i zejména tohoto, se dá přirovnat k muži co chodí do práce. Má takového neslaneho nemastneho kolegu. Po chvilce zjistí, že má s ním mnoho společného. Ve finální místě, se sejdou a rádi spolu existují. Každá postava má své kouzlo, nádech a i trochu parodie na asimova atd. Za mě 99% ()

kriplozoik

"Je to barevný, hýbe se to (tak co bys ještě chtěl?)" Ne příliš sympatické postavy, u kterých vám je jedno, co s nimi bude nebo nebude. Hlavní hrdina je nezajímavý, všeobecný, generický, bez dostatečně vykreslené minulosti. Vztahy mezi ostatními postavami jsou schématické, primární, natolik, že jim nevěříte. Hodně se tam střílí, ale ani z 10 metrů nepřátelé protagonisty nikdy nezasáhnou. Lidé se často ocitají ve vesmíru, na jiných planetách, pod vodou a v jiných nepříznivých prostředích bez skafandru; spousta věcí je nedomyšlených. Logika jde často stranou. Na konci každé epizody první řady si tvůrce seriálu honí triko a konstatuje, co všechno je na epizodě skvělého: alespoň mě osobně to přijde extra otravné. Druhá řada je ještě schématičtější a víc jako narychlo vymyšlená pohádka na obecné téma souboje dobra se zlem. ()

Harry89

Absolutně nejvíc nejlepší animovaný seriál. Za celé tři řady bylo pár hluchých míst a horších dílů ale jinak jasných 5*. Jenom je škoda, že 4. série nejspíš nebude, takže konec je dost otevřený :( ()