Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

uchylarny tu netahaj jo ... ked ta vzrusuju panske konecniky, tak u mna nepochodis, musis hladat lasku inde

Lefty86

no pevně v to doufám, ono to vypadá že se tam všichni buď ubodají, umlátí, uškrtí, nechají se zamordovat kostlivcem, utopí, otráví, shodí ze skály, spálí je drak a nebo nebo se nechají zabít nějakou hodně ošklivou obludou

Lefty86

no co ? vždyť je to fakt, když si přijel v první řadě na Zimohrad, tak si byl v pohodě, děvky, kuře a zmlátil si toho blba Joffreyho pak se to šlo už jen z kopce i když si šéfoval Královu přístavišti ,takže tohle ber jenom takové malé nedorozumění

na příspěvěk reagoval Lefty86

Lefty86

prosím tě, my dva jsme spolu žádný konflikt neměli, naopak máš dobrý humor a bylo to na Psychora, to je debil číslo jedna na toho nikdo nemá

na příspěvěk reagoval Lefty86

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

viem ze som bol po opici ked som to pozeral a nejak sa mi to pacilo... mozno ked sa budem veeeelmi nudit tak pozrem este raz :)

na příspěvěk reagoval Lacike

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

vsetci ste alibisti okrem Laca, ktory to vravi jasne :) tu sa predsa nebavime o tom, ze ci daco utiahne alebo nie (utiahne leda hovno lebo nema charizmu a starpower)... to sa bavime o tom aky je herec a herec je proste nahovno. To ze to nevidite je vasa vec :) tak isto je vasa vec, ze ste ochotni prehliadat zalostny herecky vykon, ktory podla vas vyvazi baletenim... neberem vam to. Ale nesnazte sa ma presviedcat o tom, ze Adkins je herec a cudovat sa preco jebem jeho filmov do 2 hviezd :) vsetko okrem Boyku je podpriemerne mozno pri troche stastia priemerne. A verim tomu, ze keby som pozrel jeho davnejsiu tvorbu, kde som daval po 3 hviezdy dnes, tak hodnotenie bude nizsie :)

na příspěvěk reagoval Lacike, Lefty86

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Ouwen

Mne sa po hereckej stranke okrem Boyku pacil uz iba v Close Range. Tam bol super aj mimo bitiek.