Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Martin741

Assbook sa da prezerat aj ked tam nie si registrovany.

Takze aj ked tebe ani nepovolia registraciu, tak si tam mozes najst nejake informacie. Hura.

na příspěvěk reagoval Martin741

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Martin741

Můžu zodpovědně prohlásit za kolegu, že uživatel m.a.t.o. tedy určitě ne, ale občas se dají na assbůku najít i jiný věci než posraný děcka a viralní komentáře jednoho zdejšího nejmenovaného uživatele.

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lateef

Tak Zarora som pred U3 ani nepoznal, cize mne je to jedno. Ale Scott este pred natacanim spominal, ze co sa tyka castingu maju pripravene nejake prekvapnie. Ale nepovedal, ze do akej ulohy :)

Lateef (hodnocení, recenze)

Přibyla další jména, především Emilien De Falco je super volba! Stále mám ale pocit, že by tam mělo být nějaké ještě známější jméno jako Zaror, Forster nebo tak :)

na příspěvěk reagoval Ouwen, m.a.t.o.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Martin741 (hodnocení, recenze)

Lacike

bez kozatej samice a poriadnej lasky by som to nepozeral ... uz trojka nedostala odo mna maximum, lebo chybala tam laska  Boyku k samici

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Zapletka bude zhruba takato: "In the fourth instalment of the fighting franchise, Boyka is shooting for the big leagues when an accidental death in the ring makes him question everything he stands for. When he finds out the wife of the man he accidentally killed is in trouble, Boyka offers to fight in a series of impossible battles to free her from a life of servitude."

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Lateef

C64, minimálně pokud jde o hry, číslo 1. mezi osmibity. Int karate totál pecka, svým způsobem lepší, než všechny MortalKombaty a Street Fajtři.  Nejlepší hry ale produkovali na konci kolem roku 90. Creatures, Spherical,Lemmings, GP Circuit. Nejslavnější hra, minimálně mezi skákačkama je ale Giana sisters...znáš?

na příspěvěk reagoval Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Commodore 64 samozřejmě :-D International Karate, Montezuma, Kung fu master :D

na příspěvěk reagoval manonfire

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

manonfire , manonfire

Kazetky na pretaceni jsem zazil u znameho taky.

Jeho rodice ale nesnaseli nasili (ve filmech, videohrach..vsude) A proto hru se jmenem Bruce Lee jsme museli hrat natajnacku.

Jj kazetky 9 999 in 1 byli super. Pamatuju si ze me hrozne bavila hra, myslim Radar  se jmenovala. No a klasika Contra, kdy po celodennim pareni musel vecer prijit na Radu Rambo :-)

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Ellmariachi

Já měl už disketovku, ale ty audiokazetky, které měly na pásce hry a člověk hlídal až naběhnou otáčky pro tu, kterou si chtěl zahrát...to je už totální retro...super. To jsem zažil u kamaráda. Dneska si to děcka neumí představit. Já všeobecně moc počítačové hry nemusím, nepřijde mi to pro dospělého jako dobrá, ale když mi bylo 10-13 let, tak jsem si to užíval a ty hry byly kouzelné, a některé, světe div se, i poměrně kvalitní. Jinak já jsem ze znepřáteleného tábora, protože jsem měl C64.:))

na příspěvěk reagoval Ellmariachi