Neporazitelný: Návrat krále

• USA Boyka: Undisputed IV (více)

Diskuze

stuntmanMIKE

V prvom rade problem je, ze ty porovnavas Konecnu s Arnoldovými starymi filmami. Porovnaj ju s tym, co prislo po Konecnej a zistis, ze Arnie uz nikdy nic lepsie nenatoci. Ale suhlasim s tym, ze hlavny zaporak bol teply chuj. Proste najvacsi fail filmu. Napriek tomu rozmyslam, ci nenapalim plne hodnotenie, lebo ten film ma stale neskutocne bavi.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Lacike

Lacike

ale hovno... Arnolda opicuvavam tak isto :) nevidel si moje komenty ku koncnej a k maggie ? :)) ale ide o to, ze Arnol a Sly boli su a budu uplne niekde inde ako nejaky potrat Adkins... :)

na příspěvěk reagoval m.a.t.o., Lacike

stuntmanMIKE

Zo vsetkych tych bodov vyplyva jedine. Nemas rad Adkinsa.

To uz vieme.

Arniemu by si to vsetko odpustil aj dnes a Slya by si pochvali, ze prisiel s niecim inovativnym. :))

Lacike

pocka pockaj... ty porovnavas neporovnatelne teraz... za 1. Arnoldovi to kazdy odpustil lebo tam bol Arnold.... 2. bola ina doba... 3. Arnoldove filmy mali rozpocet a teda vyzerali dobre a tak si nikto nevsimal veci ako kolko nabojov vystrielal... ale ked mat film kvality TV inscenacie a je ti trapne za tvorcov, ze daco take vypustili do sveta, tak si vsimas, kde vsade to este soudruzi z NDR dojebali :)

na příspěvěk reagoval Lacike

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lacike: Ano, a este si zabudol, ze Chuck Norris nikdy nanabijal, len strielal :))

Lacike (hodnocení, recenze)

Mne sa prestrelky v Close Range pacili. A keby mali dostatok prachov na kapsulky a na statistov, tak by ste nepicovali, ze nikto tam nikoho netrafil. :)

m.a.t.o.

tak ono natocit efektnu prestrelku je trosku drahsie ako natocit efektnu bitku :) a pri tych susnoch co mal ako rozpocty.... vies ako...

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Adkins isto iste nema na Juvna mcGregora alebo Richarda Burtona, Hopkinsa ..... ale herec to je, je uvedeny medzi tvorvcami a tak je hercom. Samozrejme, hrat nevie, ale medzi tvorcami miesto ma

stuntmanMIKE

Jasne, ze Florentine sa s akcnymi filmami a Adkinsom iba zahadzoval. Ved jeho neakcny film Sofia bol ovela lepsi, nez vsetky filmy co natocil s Adkisom, nie? :)) Aj ked ja mu samozrejme prajem, aby sa na tom filme s Banderasom chytil. Mozno potom bude tocit filmy aj inde, nez v bulharskej prdeli.

Lacike

takto ti poviem... pre Florentina len plus... s adkinsom sa zbytocne zahadzoval... ako rejza je zaujimavy a verim, ze akciu dokaze natocit aj s Banderasom. Mozno si ho eventuelne niekto konecne vsimne a da mu aj daky budget raz na daco zaujimave...

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

stuntmanMIKE

Trochu ma stve, ze jak videl Florentine jak sa Adkins pokusa o herectvo, tak radsej reziu prenechal niekomu inemu a isiel tocil film s Banderasom. Ale mozno, ze to bola len zhoda nahod. :)

Lacike

no ano... lebo po nom nechceli aby hral inu polohu ako nasilnickeho mukla...co som mu este veril. Ale tu v tomto filme zase po nom budu chciet aby hral...a dopadne to jak vsetko z jeho slavnej tvorby... hviezda za bitky a ostatok odpad :)

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

len tak rypkam... :) zachvilu pride zdravo nasrati m.a.t.o. a da mi to vyzrat :))) potom sa prida Manga Yoshitcune...Waco a vsetci ostatni, ktori si myslia ze baletak Adkins je herec... a zozeru ma aj s chlpami :))

na příspěvěk reagoval Lacike, Martin741